بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه فاستونی / فروش عمده پارچه فاستونی مطهری به قیمت کارخانه

فروش عمده پارچه فاستونی مطهری به قیمت کارخانه

چگونه می توان پی به کیفیت پارچه فاستونی مطهری برد که آیا این پارچه از نوع مرغوب و با کیفیت تولید شده است و فروش عمده پارچه فاستونی مطهری با چه قیمتی عرضه و تولید میشود و یا اینکه قیمت این پارچه در بازاربا قیمت آن از درب کارخانه یکی است.

فروش عمده پارچه فاستونی مطهری امتیازی است که کشور عزیزمان از آن بی نصیب نیست. فاستونی ها در دسته پارچه های نخی قرار دارند که در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه بازار می شوند. جز صنایع نساجی به حساب می آیند. و در رده پارچه های مرغوب خود نمایی می کنند.

فروش عمده پارچه فاستونی مطهری به قیمت کارخانه

فرق بین پارچه فاستونی مطهری با نمونه های مشابه آن چیست؟

بارزترین فرقی که می توان گفت درصد پشم یا کرک استفاده شده در الیاف پارچه فاستونی مطهری است که باعث مرغوبیت و دوام هرچه بیشتر آن شده است و از همین سو این ویژگی فاستونی مطهری را از نظر قیمتی متمایز از بقیه پارچه فاستونی ها قرار داده است و همین طور هرچه الیاف پشمی در این نوع پارچه بکار برود سنگینی بیشتری به پارچه از نظر وزنی می دهد.

مجموعه پارچه های فاستونی مطهری با نمونه های مشابه روایت استفاده از مواد طبیعی و مواد مصنوعی است. اکثر این پارچه ها از پشم گوسفند هستندی و درصدی هم از الیاف پلی استر تشکیل شده اند. اگر پارچه های فاستونی از پشم گوسفند باشند مرغوبیت بیشتری نسبت به دیگر پارچه های فاستونی خواهند داشت. 

اما محتوی تشکیل دهنده پارچه فاستونی مطهری که به نظرم هیچ کس مثل خود تولیدکننده نمی تواند الیاف پارچه اش را شرح دهد با نزدیک کردن به شعله آتش مرغوبیت آن با بویی که حاصل شده معین می شود. بوی کله پاچه نشان از پشم است و بوی پلاستیک هم الیاف پلی استر را توصیف می کند.

موارد استفاده از پارچه فاستونی مطهری کدامند؟

دنیای استفاده از پارچه فاستونی مطهری بسیار خوب و البته جذاب می باشد. دنیای شیک بودن، آراسته و باکلاس بودن که پایه یک زندگی ثروتمندی است. موارد استفاده از پارچه های فاستونی براساس حضور شما در مکان های مختلف است. لباسی که نمونه های آن در کت و شلوار آقایان و مدل مانتوهای زنانه و کت و دامن ها دیده می شوند.

پارچه های فاستونی مختص لباس های رسمی هستند. البته اخیرا در امر پوشاک، تولیدی ها خلاقتر به نظر می رسند و فاستونی ها هم توانسته اند به مکان های خاص راه پیدا کنند مثلا در یونیفرم های اکثر ادارات و فرم مدارس و بانک ها هم ظاهر شده اند.

 

نحوه استفاده و نگهداری از پارچه فاستونی مطهری به چه شکل می باشد؟

 1. قابل شستشو با ماشین لباسشویی می باشد و در هنگام استفاده از آب ولرم استفاده شود
 2. پیشنهاد می شود قبل از استفاده از پارچه از آبرفت آن مطمئن شویدو ترجیحا به خشکشویی ببرید
 3. و هرگز از مواد شوینده قوی مثل وایتکس استفاده نشود زیرا دوام پارچه را کاهش می دهد

 

احتمالا کسانی که کارشان با تولید پارچه مرتبط است ترفندهایی هم درباره نگهداری پارچه می دانند. مثل پارچه فاستونی که نگهداریش به نحوه شستشویش بستگی دارد. در شستشوی این گونه پارچه ها از لباس شویی استفاده نمی شود. در آب کمتر از 35 درجه سعی به جهت شستن کنید. 

به عنوان یک تولید کننده پارچه، باید بگویم همیشه شستشو با پرکلرواتیلن و خشک کن با دور کند به نگهداری پارچه کمک زیاد می کند. حتی استفاده از یک پارچه مرطوب برای اتو کشیدن فاستونی ها به دوام آنها کمک خواهد کرد.

انواع پارچه فاستونی مطهری کدامند؟

 1. فاستونی مطهری راه راه
 2. فاستونی مطهری فیلا فیل
 3. فاستونی مطهری شطرنجی ریز
 4. فاستونی مطهری چهارخانه

 

 

 • پارچه فاستونی مطهری راه راه

این نوع از فاستونی دارای ۴۵%پشم و ۵۵% درصد تراویرا است و بسیار ایستایی خوبی دارد و مناسب کت و شلوارهای طرح انگلیسی می باشد.

 

 

 • پارچه فاستونی شطرنجی ریز

طرح شطرنجی پارچه فاستونی مطهری بسیار مناسب جوانان که سلیقه خاص دارند و می توانند ست زیبایی همراه با جلیقه ازآن بدوزند.

 

 

 • پارچه فاستونی فیلافیل

دراین مدل پارچه فاستونی پشمی که درآن بکاررفته ۴۵%درصد و تراویرا۵۵%است و مناسب انواع مدل های کت دامنی و کت مجلسی و رسمی اداری و کت شلوار آقایان می باشد

 

 

 • فاستونی مطهری چهارخونه ریز

این مدل فاستونی برخلاف موارد ذکر شده کمی خاصیت ضدآب بودن دارد بدلیل بکاررفتن مقدار قابل توجهی از الیاف پلی استری یا مصنوعی که همین موضوع باعث ضدچروک بودن آن شده است که استقبال چشمگیری از آن باعث فروش عمده این پارچه فاستونی شده است

پارچه فاستونی های مطهری در انواع مختلف تولید می شوند. کلا تعداد بی شمار فاستونی های تولید شده در زمره پارچه های فاستونی زرین، ظریف، اندیکو، زرین فاستون و … تقسیم می شوند. که هریک از این نوع از پارچه یک امتیاز خاصی برای فروش بیشتر دارند.

 

فروش عمده پارچه فاستونی مطهری از کدام کارخانه صورت می پذیرد؟

عمدتا فروش عمده اکثر پارچه های فاستونی مطهری از کارخانه پارچه و رنگرزی در جاده بوئین زهرا واقع در قزوین صورت می گیرد و شرکت پارچه آیدا با داشتن کادر مجرب توانسته در فروش پارچه فاستونی و حتی تولید هرچه بیشتر پارچه فاستونی مطهری کمک شایانی داشته باشد لذا عزیزان و افرادی که تمایل به خرید و فروش پارچه فاستونی دارند می توانند با مشاورین شرکت پارچه آیدا تماس حاصل نمایند و از لیست قیمت های پارچه فاستونی مطهری مطلع شوند.

فروش عمده یکی از شاهکارهای فروش در بازارها به حساب می آید. فروش عمده پارچه فاستونی کمک زیادی به رونق اقتصادی کشور می کند. عمده خرید این گونه پارچه ها را از بدر نصف جهان درخواست کنید. در مقام یک کارخانه دار، بدر نصف جهان به دلیل تولید تک رنگ فاستونی ها زبان زد است. دلیل دیگه معروفیتش قیمت پایین پارچه های آن ذکر می شود.

اطلاعات کاربردی در مورد پارچه فاستونی

اطلاعات کاربردی در مورد پارچه فاستونی فاستونی ها در وزن های مختلف به جهت استفاده در فصول سال ایجاد می شوند. انعطاف پذیری خوب فاستونی ها به دوام آنها کمک چشمگیری می کند. با همه اینها حرف ها در آخر به نظر می رسد که نقطه اتصال تمامی پارچه فاستونی همین مواد تشکیل دهنده مرغوب آنهاست که هوش از سر همه دوستدانشان برده است.

دلیل مرغوبیت پارچه فاستونی مطهری چیست؟

دلیل مرغوبیت پارچه فاستونی مطهری چیست؟ دلیل اصلی مرغوبیت پارچه فاستونی مطهری به کارگیری الیاف طبیعی آنهاست. اولین چیزی که باید بدانید این است که پارچه های فاستونی مطهری پشم گوسفندی وزن سنگین تری نسبت به فاستونی های پلی استری دارند. بعد همینطور پارچه های فاستونی مطهری در برابر پلی استرها نرم تر هستند.

 

راهنمای کامل خرید پارچه فاستونی مطهری

راهنمای کامل خرید پارچه فاستونی مطهری در یک نمای کلی از پارچه های فاستونی مطهری نوع الیاف طبیعی آن با دست کشیدن بر روی پارچه به خوبی حس می شود. که تبلیغی به جهت فروش آن به حساب خواهد آمد. نخ فاستونی ها را حین خرید در نظر بگیرید که نمادی از بهترین های یک فاستونی مطهری است. آنها را در دست مچاله کنید در صورت چروک شدن بخرید.

نمایندگی پخش پارچه فاستونی مطهری در تهران

نمایندگی پخش پارچه فاستونی مطهری در تهران اگر جمع نمایندگی پارچه فاستونی مطهری در تهران همگی در کنار هم بایستند شاید رسیدن به یک نقطه مشترک برای قیمت گذاری پارچه ها زودتر بدست آید. علتش هم این است بخش عرضه عمده پارچه فاستونی ارزان قیمت و بخش خرده فروشی این پارچه ها آمادگی ریسک برای تجربه فضای جدید اقتصادی را پیدا خواهند نمود تا به یک نقطه واحد برای عرضه برسند.

فروش عمده یکی از شاهکارهای فروش در بازارها به حساب می آید. فروشنده عمده فروش به دلیل ارائه قیمت پایین مشتریان خوبی در دوربر خود جمع می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه فاستونی انگلیسی

قیمت پارچه فاستونی انگلیسی در بازار ایران

قیمت پارچه فاستونی انگلیسی در بازار فروش ایران چگونه است؟ این پارچه از چه جنسی …