بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه ساتن / فروش فوق العاده پارچه مبلی ساتن

فروش فوق العاده پارچه مبلی ساتن

پارچه مبلی ساتن یکی از پارچه هایی است که شاید در گذشته محبوبیت این روزها را نداشته است و از کیفیت پایینی برخوردار بوده اما امروزه تولید کننده های این پارچه های مبلی سعی بر این دارند که کیفیت این پارچه های مبلی را افزایش دهند و همچنین با این روش به فروششان افزوده شود و محبوبیتشان بیشتر شود در سطح کشور که این روش نتیجه بخش بوده و همچنین فروش و سرمایه گذاری در این پارچه های مبلی روز به روز افزایش یافته است.

پارچه مبلی ساتن

تنوع در رنگ بندی و طرح های پارچه مبلی ساتن

پارچه های مبلی ساتن یکی از مزیت هایی که دارند و سبب محبوبیت این پارچه های مبلی در سطح کشور شده است و فروششان زیاد شده است این روز ها به دلیل همین تنوع در رنگ بندی ها و طرح های پارچه های ساتن است .
پارچه های ساتن هر روز طرح ها  و رنگ های جدید از انها تولید میشود و به بازار عرضه میشود .
اگر شما قصد خرید این پارچه های مبلی را دارید میتوانید بر طبق سلیقه و رنگی که مد نظر دارید این پارچه های مبلی را انتخاب کنید و دکوراسیونی که خودتان دوست دارید را تهیه کنید.
برای انتخاب رنگ های این پارچه های مبلی دستتان باز است و اگر رنگی را انتخاب کرده اید و در بین بقیه پارچه های مبلی پیدا نکرده اید شک نکیند که بین پارچه های ساتن حتما پیدا میکنید و میتوانید سفارش دهید و میتوان گفت مهم ترین مزیت این پارچه های مبلی همین رنگ بندی های متنوع و طرح های پارچه هاای ساتن است .
شما میتوانید به راحتی با انتخاب رنگ های مناسب برای پارچه های مبلی ساتن  میتوانید خانه ای شیک با دکوراسیون داخلی لوکس را برای خود داشته باشید .

 

پارچه مبلی ساتن

 

معایب پارچه مبلی ساتن چیست ؟

کمتر کسی را می بینیم که از پارچه های ساتن به عنوان پارچه مبلی استفاده کند؛ تنها مزیتی که پارچه های ساتن از آن برخوردار هستند تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن می باشد. از معایت پارچه ساتن می توان به چروک شدن و لک شدن سریع پارچه اشاره کرد. سخت پاک شدن لکه ها از روی پارچه های ساتن کار دردسر سازی است که در صورت بروز  همچین مشکلی حتما ترجیح می دهید پارچه رو مبلی خود را تعویض کنید. پس سعی کنید پارچه ساتن را به عنوان آخرین گزینه در انتخاب پارچه رو مبلی در نظر بگیرید.
که همین معایب در گذشته سبب فروش کم این پارچه های بوده است اما امروزه کارخانجات سعی بر این دارند که روز به روز معایب انها را کمتر کنند تا بتوانند فروش بهتری داشته باشند .

پارچه مبلی ساتن

 

خرید پارچه مبلی ساتن بصورت انلاین

پارچه های مبلی ساتن چون دارای تنوع رنگی بالایی هستند و طرح های زیادی از انها در بازار وجود دارد بهتر است برای خرید و سفارش این پارچه های مبلی حتما قبل از خرید و مراجعه به فروشگاه های پارچه های مبلی حتما به سایت های معتبر سر بزنید و تمامی رنگ ها و طرح های این پارچه های مبلی را ببینید تا بتوانید خرید خود را اگاهانه تر انجام دهید و از سفارش خود پشیمان نشوید .
خرید اینترنتی میتوانید هم از نظر هزینه و هم از نظر زمانی به شما کمک کند چون خرید این پارچه های مبلی بصورت انلاین هزینه های اضافی را برای شما حذف کند و در نتیجه برایتان با صرفه تر شود .
در نتیجه اگر از طریق خرید اینترنتی و سایت های معتبر سفارش خود را انجام دهید این پارچه های مبلی میتواند برا شما مقرون به صرفه باشند .
اما دقت کافی داشته باشید تا برای خرید اینترنتی حتما به سایت های معتبر سر بزنید .

 

پارچه مبلی ساتن

 

شتشو و تمیز کردن پارچه مبلی ساتن چگونه است؟

یکی از بزرگ ترین معایب این پارچه های مبلی که سبب مردد شدن خریداران پارچه های مبلی برای خرید پارچه های ساتن شده است همین سخت شستشو دادن انها است و شما ترجیح میدهید تا مبل خود را عوض کنید تا بخواهید انها را تمیز کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع پارچه ساتن ساده ارزان قیمت

پارچه ساتن ساده درواقع یکی از پر کاربرد ترین و ارزانترین ساتنها در میان انواع پارچه های ساتن است. فروش انواع پارچه ساتن معمولی ارزان قیمت در شرکت بازرگانی پارچه