بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / قیمت پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

قیمت پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

پارچه مبلی مازراتی جایگاه بسیار خوبی در ایران دارد و فروشنده های زیادی به فروش این پارچه های مبلی مشغول هستند زیرا پارچه های مازراتی مشتری های زیادی دارد و متقاضیان انها روز به روز زیاد تر میشوند.
این پارچه های مبلی شباهت زیادی با پارچه های پورشه دارند هم از نظر کیفیت و هم از نظر تنوع در رنگ بندی .

 

پارچه مبلی مازراتی حس ناب می آورد. ایران در بازار داخلی پارچه مازراتی مبلی بی نظیر است. چینی ها در کیفیت پارچه مازراتی برندتر هستند. بازار تهران نقش پررنگی در صادرات پارچه مبلی ایفا می کند. جدول رنگ پارچه مبل مازراتی نقش تعیین کننده ای در فروش این محصول ایفا می کند. 

قیمت پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

شباهت پارچه مبلی مازراتی با پارچه های مبلی پورشه

شباهت پارچه مبلی مازراتی با پارچه های مبلی پورشه پارچه مبلی مازراتی یکی دیگر از برندهای ساخت چین می باشد. این پارچه از دیگر نمونه های مدرن به شمار می رود که این روزها استفاده ازاین پارچه های مبلی مد شده است و پارچه مبلی مازراتی و همچنین پورشه میتوانند دکوراسیون داخلی خانه ی شما را بسیار شیک و زیبا نشان دهند و همچنین با قیمت مناسبی که دارند وسایل خانه ی شما را گران قیمت نشان دهند .
این پارچه ها شباهت زیادی به پارچه های پورشه دارند و دقیقا مثل آن ها خواب کمی دارند، اما سطح آن ها چندان صاف نیست و کمی برجستگی دارند و هچنین از نظر کیفیت هم شباهت دارند چون پارچه مبلی مازراتی و پورشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که اگر یک بار از این پارچه استفاده کنید متوجه این کیفیت و طول عمر بالای انها خواهید شد.

 

ریشه اصلی پارچه مبلی های مازراتی و پورشه ها تقریبا شبیه یکدیگرند. هر دو جنسی مخملی و کش دار دارند. مازراتی ها و پارچه مبلی های پورشه شکلی صاف و نرم دارند. 

یکی از شگفتی های آنها در تنوع طرح و رنگ آنها است. پارامتر با اهمیت در شباهت این دو در طول عمربالای پارچه هایشان است.

در پارچه های مازراتی و پورشه مبلی یکی از عناصر مهم، انتقال حس نرمی و لطافت به مشتریان است ترکیب کیفی انواع رنگ های موجود در جدول این پارچه ها حس مدرن بودن را القاء می کنند که این به آگاهی مشتریان وابسته است. ساده بگویم زیبا و شیک هستند.

بافت و الیاف پارچه مبلی مازراتی چگونه است ؟

بافت و الیاف پارچه مبلی مازراتی چگونه است ؟

پارچه مبلی مازراتی بافت ریز و پشت سرهمی دارند و دارای خطوط در هم تنیده و نقطه ای هستند. طرح های موجود در میان انواع پارچه های مازراتی بسیار متنوع است و هر کدام از آن ها نقش و بافت مخصوص به خود را دارند که آن ها را بسیار جذاب و متمایز می سازد. طیف رنگ های این پارچه نیز مثل پورشه متنوع است. این نوع پارچه نیز برای مبلمان و دکوراسیون مدرن مناسب است.

 

 

شما میتوانید برای خرید پارچه مبلی مازراتی به سایت های معتبر سر بزنید.

پارچه مازراتی را باز کنید. به شاخ طراحی آن نزدیک شوید، در بافتش نشانه ای از دانه های به هم پیوسته منظم که به دنبال هم صف کشیده اند برخورد می کنید. طرح های راه راه آن را پیدا کنید. و به شیوه دیگری بچینید تا طرح های مازراتی دیگری شکل بگیرد. نام این طرح را با عنوان یک سبک مازراتی جدید در بروشورهایش ثبت کنید.

آشناترین پارچه مبلی با بافت برجسته که ما از پارچه مبلی به خاطر داریم و دیده ایم، پارچه ای که در عین ظرافت دارای مقاومت بالا بوده که با نقشی از دانه های ریز و کوچکی که بر روی سطح خود دارد بسیار فوق العاده به نظر می رسد. 

پارچه مبلی درجه یک، یک نماد از ماندگاری و کارائی زیبا در چشم مردم  است. البته اگر اهل کیفیت عالی باشید ناخودآگاه یاد مازراتی مشهور می افتید. 

مهمترین معبار در انتخاب پارچه مبلی

مهمترین معبار در انتخاب پارچه مبلی در حوزه معیار انتخاب پارچه مبلی نیز، صنعت مبلمان شگردهای خاص خود را دارد. نقش هایش به شدت بر انتخابش تاثیر گذاشته است. معیار قیمت پایین، کیفیت بالا، تنوع زیاد ، لمینت زیر آستری حاصل از وقوع پارچه ای با کیفیت که آن را صاحب کاراکترهایی کرده که برای خانه ها تجمل به حساب می آید.  

تصویر پارچه مخملی که بهترین مدل پارچه مبلی را از لحاظ تناسب نقش، طرح و رنگ آن با دکوراسیون محیطی برقرار می کند. از دیگر عوامل انتخاب پارچه مبلی، اندازه و کاربری مکانی است که مبل در آن قرار می گیرد است.

رنگ های تیره پارچه مبلی مازراتی در مکان های شلوغ و پررفت آمد و رنگهای روشن برای مبل های رسمی و کلاسیک استفاده می شود. 

 

چگونه پارچه مبلی مازراتی با دوام بخریم؟

چگونه پارچه مبلی مازراتی با دوام بخریم؟ از چین بخرید تا داومش به شما ثابت شود. دلیل انتخاب این خرید را شاید خود چینی ها نگویند. ایرانی ها طی چند خطی از مازراتی گفتند که قیمت ما ملاک خوبی برای خرید شماست و حرفی از قدمت نزدند.

همیشه تشخیص ارزشی ترین دوام یک کالا به نوع بافت پارچه بر می گردد. آن را در جهت مخالف بکشید تا نشان دهد که کش نمی آید، اگر کش نیامد خوب است. راه بعدی آن را در آفتاب بگیرید تا خودش را نشان دهد.

 گزینه بعدی برای نمایش دوام دانه های کوچک و پیوسته پارچه مبلی که به طور منظم به دنبال هم قرار دارند و حرف از کیفیت می زند خواب کم آن است. و ناهمواری کم پارچه مبلی مازراتی غوغا می کند. 

پارچه مازراتی برای چه نوع مبلمانی مناسب تر است؟

پارچه مازراتی برای چه نوع مبلمانی مناسب تر است؟ پارچه مازراتی بر این نکته مهم تاکید می کند که از مدرن ترین پارچه های مبلی هستند که استفاده از آنها در دکوراسیون های داخلی رواج دارد و در مبل های راحتی، بیشتر خود نمایی می کنند. در نوع کلاسیک بهترین جلوه را از خودشان به نمایش می گذارند. 

اما ممکن است دلیل دیگری هم برای استفاده از آنها در نوع کلاسیک شان وجود داشته باشد طیف رنگی متنوع آنها، قطر بیشتر آنها نسبت به پارچه های دیگر که در صنعت مبل سازی دوام و پایداری بیشتری خواهد داشت. 

 

عرضه پارچه مبلی مازراتی در سراسر کشور

عرضه پارچه مبلی مازراتی در سراسر کشور نمایندگی فروش عمده پارچه مبلی مازراتی در سراسر کشور با مدل های مدرن و کلاسیک ایرانی و چینی عرضه مستقیم و بدون واسطه این پار چه ها را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه در دسترس خریداران قرار می دهد. 

محصولات چینی در بازار کشور به دلیل گرانی کم رنگ هستند. صادرات پارچه مبلی مازراتی به ترکیه و عراق و دیگر کشورهای عربی کاری پرسود عنوان شده است. قیمت پارچه مبلی ها در ایران بسیار ارزان تر و مناسب تر است آن هم به دلیل نبود واسطه هاست. 

در عرضه پارچه مبلی مازراتی، اصفهان موفق عمل کرد. چرا که با رعایت استاندارد های جهانی توانست رتبه خوبی را کسب کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.از پارچه مبلی در کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد، که در ادامه به این مطلب