بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مازراتی / مرکز خرید انواع پارچه مبلی مازراتی

مرکز خرید انواع پارچه مبلی مازراتی

انواع پارچه مبلی مازراتی را می توان در خانه های مدرن و دکوراسیون های زیبا به کار گرفت. مرکز خرید پارچه مبلی، ارائه دهنده بهترین های این حوزه با قیمت مناسب می باشد.
بخش قابل توجهی از مردم جهان در خانه های خود از مبل استفاده می کنند. انواع مبلمان خانگی، رسمی و اداری، بهترین و راحت ترین وسایل نشیمن هستند.
امروزه در بازار مبل، طرح ها و مدل های گوناگونی مشاهده می شود. هر مکانی با توجه به ماهیت و شرایط خود به ارقام خاصی از مبلمان نیاز دارد.
به طور معمول یک مبل شامل قسمت های زیر است:

 • چوب مبل
 • ابر یا فوم داخلی مبل
 • پارچه مبلی یا روکش خارجی
 • آستر مبل
 • گونی یا تور
 • چوب تشکیل دهنده مبل
 • چسب و میخ
 • فنر مبل یا تسمه

خوب است اگر به دنبال پارچه مبلی خاص، برای نمونه کارهای خود، و افراد سخت پسند می گردید، پارچه آن را از مراکز خرید انواع پارچه مبل مازراتی انتخاب کنید.

مرکز خرید انواع پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی در بازار ایران

انواع پارچه مبلی مازراتی به میزان بالایی توسط سازندگان مبل خریداری می شود.
به طور کلی پارچه مبل از مهم ترین بخش های آن محسوب می شود. در واقع قسمت اعظم زیبایی مبل به طرح و نقش پارچه رو مبلی بستگی دارد.
برخی از نام های مشهور بازار پارچه های مبلی عبارتند از:

 • مکس
 • پورشه
 • مازراتی
 • سرتکس
 • انواع پارچه چرم مبلی

امروزه در بازار ایران، انواع پارچه های مبلی را می توان با کیفیت مطلوب پیدا کرد. هر پارچه ای ویژگی ها، مزایا و موارد استفاده خاص خود را دارد.

در واقع اولین تصمیم در انتخاب مبل، به جنس و رنگ پارچه استفاده شده در آن بر می گردد که بسیار زیاد، در زیبایی محیط تاثیر می گذارد. چشم نواز بودن مبل، برای همه مهم و قابل توجه است.

پارچه مبلی در بازار ایران، باید علاوه بر اینکه از زیبایی ظاهری بهره مند بوده، کیفیت بالا هم داشته باشد؛ زیرا یکی از وسایل پر کاربرد در ادارات، شرکت ها و به خصوص منازل، همین است.
ما ساعت های زیادی از روز خود را صرف نشستن روی مبل می کنیم؛ برای همین نیاز دارد در تماس بسیار، سائیدگی و از بین رفتن رنگ، بافت و تخریب ساختار در آن رخ ندهد.

سال های زیادی است که در بازار ایران، تنوع مبلمان به شدت افزایش یافته است.
به کمک طراحی های افراد متخصص، گسترده بودن انتخاب در نوع پارچه هم رقم خورده است؛ از این رو به راحتی و وفور می توان، پارچه های نساجی های ایرانی و خارجی را در بازار مشاهده کرد تا نیاز برای ساخت این طرح های جدید رفع شود.

انواع پارچه مبلی مازراتی

انواع پارچه مبلی مازراتی با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسند. علت این مسئله به تنوع پارچه ها و نحوه فروش آنها بر می گردد.
انواع مختلف پارچه مازراتی مبل دارای ویژگی های زیر هستند:

 • سطح پارچه مازراتی از دانه های ریز منظم و به هم چسبیده تشکیل شده است.
 • پارچه مازراتی، خواب اندکی دارد.
 • پارچه مازراتی، سطحی ناصاف دارد.
 • داشتن رنگ های متنوع

گفته می شود؛ که اصل پارچه های مازراتی متعلق به کشور چین می باشد. وجود دانه های ریز و به هم چسبیده بر سطح این پارچه جلوه بی نظیری به آن بخشیده است.

می توان گفت، پارچه مبل مازراتی با توجه به زیبایی ظاهری که دارد، بسیار مورد استقبال قرار می گیرد؛ به خصوص در استفاده برای مبل های راحتی و نیمه راحتی که مدرن و به روز هستند.
در واقع پارچه مازراتی، تشکیل شده از دانه ها و نقاط ردیف شده با چیدمان مختلف هستند که همین تفاوت چیدمان، باعث گوناگونی طرح ها و بافت های این پارچه شده است.

پارچه مازراتی تا حد بسیار زیادی شبیه به پارچه مخمل می باشد، با این تفاوت که دانه های مازارتی هموار تر است؛ اما هر دو از لطافت خوبی برخوردار هستند.
یکی از محاسن برجسته این پارچه، تنوع رنگی بسیار بالایی است که دارد؛ به این صورت می توان آن را، برای هر فضا با توجه به طراحی فضای داخلی هماهنگ کرده و سفارش ساخت مبل داد.

مرکز خرید پارچه مبلی

انواع پارچه مبلی مازراتی را می توان از مراکز خرید معتبر تهیه کرد. پارچه مبلی مازراتی از مناسب ترین گزینه ها برای خانه های جدید و دکوراسیون های امروزی است.
همان طور که گفتیم؛ عوامل زیادی مثل نحوه خرید و فروش می توانند؛ قیمت یک پارچه مبلی را تعیین کنند. از این رو بهتر است؛ برای خرید عمده انواع پارچه های مبلی به مرکز خرید اصلی آنها مراجعه کرد.
کارخانه های تولید کننده پارچه و نمایندگی های وابسته به آنها از معتبرترین منابع این محصول می باشند. در این مراکز انواع پارچه مبلی با قیمتی مناسب تر از بازار به فروش می رسند.

برای خرید مطمئن پارچه و رضایت از کیفیت و طرح در هر شهری، خیابان ها و پاساژهایی وجود دارد که انحصارا به فروش پارچه می پردازند؛ این مسئله برای پارچه مبلی نیز صدق می کند.

اما آیا تنها راه، رفتن به این بازارها است؟
تحمل پیاده روی و گشت زدن در مغازه های با تعداد بالا و دیدن طرح هایی که بیشتر مشابه هم و تکراری هستند، زحمت به جان خریدن ترافیک، هزینه رفت و آمد و از همه مهم تر، صرف زمان بسیار و دیگر مسائل، خود می تواند باعث شود تا رغبت به این مسئله در صورت نیاز مبرم باشد.

یک مرکز خرید پارچه مبلی، حتما نباید حضوری و فیزیکی باشد؛ بلکه می تواند خدمات فوق العاده خوب و متنوعی را از طریق سایت خود، برای مشتریان به ارمغان بیاورد. استانداردهای لازم را رعایت کرده و به محض ورود جدیدترین طرح ها، آن را به محصولات خود اضافه کند.

پارچه مبلی خاص چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه مبلی خاص چه ویژگی هایی دارد؟برای تهیه مهم ترین و چشم گیر ترین وسیله هر مکان یعنی مبل، نیاز به شناخت پارامترهای لازم آن و فضا می باشد.

یکی  از مواردی که قبلا هم بیان شد، در رابطه با انتخاب پارچه مبلی خاص و عالی، رعایت تنوع رنگی به صورت کد بندی رنگ ها می باشد؛ این کد بندی دامنه انتخاب را گسترده کند.
این رنگ ها، بهتر است ثابت باشند و در ضمانت آن هنگام خرید، گزینه رنگ ثابت بودن، تیک خورده باشد؛ به این صورت مطمئن هستیم که با تابش نور، و یا شست و شو دچار رنگ پریدگی یا ترکیب آن ها با یکدیگر در نوع طرح دار، نمی شوند.

قابلیت شست و شو نیز، خود یکی از دلایل برند شدن یک پارچه مبلی می باشد؛ چرا که مبل ها در معرض هر نوع آلودگی و لک قرار دارند؛ برای مثال توسط مراجعین شرکت ها، کودکان در منزل، استفاده در صندلی های میز غذاخوری و… ایجاد می شوند.

پارچه مبلی خاص، در موارد بسیار زیادی، دارای گارانتی تعویض پس از خرید می باشد؛ علاوه بر آن، شامل خدمات پس از فروش هم خواهد بود.
این نوع پارچه ها را، می توان با طول دلخواه تهیه کرد تا اگر برای ست کردن، ایجاد هارمونی و هماهنگ سازی با سایر وسایل، به آن نیاز بود، مشکلی به وجود نیامده و میسر باشد. 

نمونه های استفاده از پارچه مبلی خاص

نمونه های استفاده از پارچه مبلی خاصنمونه های استفاده از پارچه های مبلی خاص را، در طراحی مراکز مهم دنیا به چشم دیده ایم.
موزه ها، قصر و کاخ های قدیم و جدید، هتل ها و مراکز لوکس اقامت و… که با نگاه اول، بیننده را به خود خیره می کنند.
در این موارد، رعایت نکات طراحی صورت گرفته است؛ مثلا در یک اتاق کوچک، از پارچه با طرح های درشت استفاده نمی شود.

خاص بودن پارچه، نکته قابل توجهی در شیک بودن یک مبل است؛ علاوه بر رنگ و طرح خاص، همچنین بافت استثنایی، باید پارچه، با چوب به کار رفته شده در آن، همخوانی داشته باشد و متناسب با سلطنتی یا راحتی بودن مبل باشد.
اگر هم اسپرت بوده و برای چنین محیطی در نظر گرفته شده، خارج از طیف رنگی فضا قرار گرفتن، ایرادی ندارد و باعث زیبایی هم می شود.

درست است که سلیقه، مهم ترین مبحث در انتخاب است؛ اما ویژگی های کیفی محصول را که به خاص بودنش کمک می کند، در اینجا به این صورت بیان می کنیم که کش آمدگی در پارچه بعد از مدت ها استفاده و شل شدن و آویزان شدن آن، نقش مخربی در ظاهر و استفاده دارد.

پارچه مبلی درجه یک، هرگز ریختگی پرز و به اصطلاح کچل شدن ندارد، و سائیده نمی شود.

راهنمای جامع تولید پارچه مبلی

راهنمای جامع تولید پارچه مبلی به عنوان راهنمای جامع تولید یک پارچه مبلی مرغوب، به مواردی اشاره می کنیم.

استفاده از انواع دستگاه های مدرن نساجی و بافندگی، همچنین چرم سازی در مورد پارچه مبلی، یکی از کلیدی ترین مسائلی است که باید امکان آن برای تولید پارچه مبلی عالی فراهم باشد؛ برای اینکه بتوان در مقدار زیاد این پارچه ها را تولید کرد.
با توجه به کاربرد پارچه های مبلی که در سازه های بزرگ استفاده می شوند، بهتر است عرض این پارچه ها هم کافی و زیاد در نظر گرفته شود تا برای اندازه های مورد نیاز، پاسخگو باشد.

ضمانت مقاومت پارچه، از دیگر ویژگی هایی است که باید در هنگام تولید برای دست یابی به آن تلاش کرد که مستقیما به مواد اولیه و نحوه ساخت، برمی گردد.
تار و پود پارچه، باید به نحوی در هم تنیده باشند که به راحتی از یکدیگر گسسته نشوند.
متخصصان این امر، باید نیاز بازار را به روز در نظر گرفته و به تهیه نوین ترین طرح ها و جنس ها اقدام کنند.

فروشگاه پارچه مبلی خاص در تهران

فروشگاه پارچه مبلی خاص در تهرانیک فروشگاه ایده آل پارچه مبل خاص، باید با در نظر گرفتن همه سلایق، کاربردها و توان های مالی، اقدام به تهیه پارچه کند.
فروشگاه پارچه مبلی خاص در تهران، از این قاعده مستثنی نیست و به واسطه حضور در کلان شهر که دسترسی به تنوع بالایی دارد و مخاطبین نیز همین را از او می خواهند، باید به این مهم توجه نماید.

همچنین تنظیم بها و نرخ که متناسب با همه توان های مالی باشد، نکته مهم و قابل توجهی است که برای معرفی شدن فروشگاه، می تواند بسیار موثر واقع شود.
تکمیل اجناس فروشگاه به صورت ایرانی و خارجی نیز، می تواند به رونق فروش و عرضه کمک کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

پارچه مبلی مازراتی جایگاه بسیار خوبی در ایران دارد و فروشنده های زیادی به فروش این پارچه های مبلی مشغول هستند زیرا پارچه های مازراتی مشتری های زیادی دارد و متقا