بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی جاسمین / کارخانه تولید پارچه مبلی جاسمین ایرانی

کارخانه تولید پارچه مبلی جاسمین ایرانی

تولید پارچه مبلی جاسمین فقط در کارخانه اویاز انجام می شود.
تولید پارچه مبلی جاسمین با بهترین کیفیت و قیمت به بازار عرضه می شود.
در کارخانه تولید پارچه مبلی جاسمین ایرانی علاوه بر این پارچه نمونه های دیگری بافته می شود.

 

با داشتن ظرفیت تولید بالایی که کارخانه های جاسمین دارند توانسته اند با تولید انواع بافت پارچه مبلی جاسمین نیاز  کشور را در زمینه پارچه مبلی برطرف کنند.

در کارخانه های تولید پارچه اویاز علاوه بر پارچه اویاز پارچه مبلی جاسمین را نیز می توان خریداری کرد پارچه های مبلی جاسمین از لحاظ وزن حدودا بین چهار صد تا چهارصد و پنجاه تلید شده و به مشتریان عرضه می شوند.این نوع پارچه های مبلی از لحاظ بافت بسیار شباهت به بافت پارچه های چینی دارند.

همکاری بازرگانی شانیل در زمینه  فروش محصولات با کارخانه اویاز توانسته به موفقیت و دست اورد های زیادی برسد این بازرگانی با داشتن افراد مجرب و کار بلد توانسته با مشتریان ارتباط خوبی برقرار کند و فروش محصولاتش(پارچه مبلی) را افزایش دهد.

کسانی که در خصوص خرید این پارچه ها هر نوع سوالی داشته باشند می توانند با مشاورین فروش این محصول تماس برقرار کنند و با خیال راحت و آسوده می توانند محصولات را خریداری کنند.

پارچه های رو مبلی درجه یک جاسمین در انواع طرح ها و مدل های مختلف و زیبا از طریق نمایندگی های فروش به صورت عمده به مشتریان عزیز عرضه می شود و همچنین شما می توانید مستقیما این پارچه ها را از جایی که تولید می شود به صورت مستقیم خریداری کنید.

اول از همه باید بدانید که انواع پارچه های مبلی در تغییر دکوراسیون هر خانه موثر است و طراحی خاصی را به منزل می بخشد پارچه های جاسمین در انواع طرح ها و مدل های متفاوت از جمله ایرانی،چینی و ترکی در بازار به مشتریان عرضه می شود و از نظر طراحی،کیفیت و رنگ بندی و … با هم تفاوت دارند که می توان پارچه جاسمین را به عنوان بهترین و با کیفیت ترین پارچه تلقی کرد که فروش بسیار بالا و چشم گیری را در بازار دارا می باشد.

کارخانه تولید پارچه مبلی جاسمین ایرانی

بررسی انواع پارچه مبلی جاسمین

بررسی انواع پارچه مبلی جاسمین پارچه های مبلی جاسمین از طراحی و رنگ بندی بسیار زیادی برخوردار بوده و با قیمت بسیار مناسب یا حتی می توان گفت ارزان ترین پارچه مبلی تلقی می شود که بیش تر مورد استفاده مشتریان داخلی و حتی مشتریان خارجی قرار می گیرند.

نحوه محاسبه قیمت این نوع پارچه ها بر اساس موارد زیر انجام می شود:

 1. بر اساس طرح های مختلف و رنگ بندی های متفاوت  
 2. بر اساس نوع و کیفیت پارچه
 3. بر اساس متراژ و اندازه پارچه
 4. بر اساس متری یا طاقه ای
 5. براساس خرید بصورت مستقیم یا خرید توسط واسطه
 6. بر اساس خرید از نمایندگی ها یا فروشگاه ها
 7. و …

بر اساس نمونه های بالا قیمت پارچه ها نیز تعیین می شوند برای این که بتوانید پارچه مورد نظرتان را انتخاب کنید حتما باید جنس پارچه خوب را از بد تشخیص دهید تا یک خرید دقیق و بدون پشیمانی انجام دهید اگر تشخیص نوع پارچه برایتان سخت باشد حتما باید در این زمینه از افراد خِبره کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند چون پارچه ها قبل از خرید از اهمیت بالایی برخوردارند قطعا برای اکثر شما این اتفاق افتاده است که قبل از خرید پارچه های رو مبلی به انواع گالری ها یا سایت ها سر زده باشید تا پارچه مورد نظرتان را انتخاب کنید در ان جا با انواع پارچه های رو مبلی از قبیل پارچه های مبلی یزد،پارچه های مبلی مازراتی،پارچه های مبلی مخمل و پارچه های مبلی جاسمین رو برو شده اید که از انواع پارچه های مبلی موجود در بازار به حساب می آیند.

 پارچه های جاسمین از نظر تنوع به چند دسته تقسیم می شوند؟به سه دسته متفاوت تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • پارچه های مبلی با الیاف طبیعی  
 • پارچه های مبلی با الیاف مصنوعی(دست ساز)
 • پارچه های ترکیبی که از ترکیب الیاف طبیعی یا مصنوعی تولید می شوند

آیا تراکم پارچه مبلی جاسمین مهم است؟

آیا تراکم پارچه مبلی جاسمین مهم است؟ وقتی از تراکم پارچه مبلی جاسمین از ما سوال می شود اولین چیزی که به ذهن ما می رسد این است که پارچه از نظر بافتی از کیفیت بسیار فوق العاده ای برخوردار است شاید گفتن این مطلب ذهن شما را دگیر کند و  برای شما یه مقدار پیچیده به نظر برسد ولیما شما را از این موضوع آگاه خواهیم کرد.

پارچه جاسمین دارای خصوصیات خیلی زیادی است که تراکم نیز یکی دیگر از خصوصیات مهم این پارچه می باشد و در حفظ و بقا و حتی استحکام این پارچه بسیار نقش به سزایی دارد.

تراکم پارچه یعنی نزدیکی نخ های به کار رفته شده باید حفظ شود تا پارچه بتواند استحکام و دوام بالایی داشته باشد.

هم چنین تراکم پارچه باعث می شود شکل فیزیکی پارچه از اهمیت بالایی برخوردار شود یعنی:

 • کنترل عبور و خروج راحت هوا از بافت پارچه مهیا می شود.
 •  پوشانندگی دقیق پارچه بدون هیچ وا رفتگی.
 • استحکام  پارچه بالا می رود.
 • در مناسب بودن وزن پارچه تاثیر می گذارد.
 • از چروک پذیری پارچه جلو گیری می کند.

در صنعت بافندگی پارچه هایی که تراکم بالایی دارند از اهمیت وکیفیت زیادی نیز می تواند برخوردار باشند برای مثال اگر تراکم بافت پارچه ها هر چه قدر به هم نزدیک باشند در سنگینی وزن پارچه نیز موثر هستند و هم چنین پارچه دارای بافت  ضخیم و مستحکم می باشد که در سلامت و طول عمر پارچه نیز می تواند تاثیر گذار باشد و هم چنین پارچه به سختی تغییر شکل می دهد و به قول معروف پارچه به راحتی مچاله و چروک نمی شود.تعریفی که در مورد پارچه هایی که از تراکم کم تری برخوردارند می توان داشت این است که چون تراکم در این پارچه ها کم است فضای خالی میان نخ های پارچه بیش تر است این نوع پارچه ها نسبت به پارچه های پر تراکم نرم تر هستند .

به طور کلی برای این که یک پارچه ضخیم و محکم را بتوانیم خریداری که سال ها بتواند بافت و کیفیت خودش را حفظ کند پارچه مبلی جاسمین بهترین پارچه پیشنهادی می تواند باشداین محصول یک پارچه با کیفیت و با ارزش است که با بافت دقیق و متراکم و طرحی زیبا توانسته در دل مشتریان بسیاری جا باز کند و مشتریان زیادی از این نوع پارچه استقبال به عمل بیاورند.

3 نکته قبل از خرید پارچه مبلی جاسمین

3 نکته قبل از خرید پارچه مبلی جاسمین نکات مهمی که در خرید پارچه جاسمین وجود دارد بسیار در خرید این نوع پارچه می تواند مفید واقع شود و در خرید دقیق این نوع پارچه به ما کمک کند

اولین اقدامی که باید در مورد این نوع پارچه ها باید انجام دهیم این است که بتوانیم پارچه اصل را از بدل،طبیعی را از مصنوعی و … تشخیص دهیم برای این که پارچه هایی را بتوانیم بخریم که بتوانند سالیان سال برای ما مفید باشند و بافت خودشان را حفظ کنند باید از محکم بودن و کیفیت پارچه مطمئن باشیم اگر هم خودمان نتوانستیم جنس خوب را تشخیص دهیم وجود یک راهنمای کار بلد برای ما ضروری است.

کار دوم هم که از اهمیت بالایی برخور دار است این است که ما بهترین کاری که که باید انجام دهیم این می باشد که مستقیما از خود نمایندگی یا با مراجعه به تولید کننده این محصول را خریداری کنیم چون هم می توانیم محصول را با قیمت مناسب بخریم هم این که از کیفیت ان مطمئن می شویم

کار سوم این است که ما محصولات را با ضمانت و خدمات پس از فروش بخریم تا از سالم بودن و کیفیت آن نهایت اطمینان را بتوانیم کسب کنیم.

صادرات پارچه مبلی جاسمین به ترکیه

صادرات پارچه مبلی جاسمین به ترکیه صادرات پارچه جاسمین نیز از اهمیت بالایی برخوردار است این نوع پارچه علاوه در کشور خودمان که از مشتریان زیادی برخوردار است،کشور های دیگر از جمله کشور ترکیه بسیار خواهان این نوع پارچه هستند.

از  همین رو شرکت های معتبر ومشهور این پارچه ها را به کشورهای مختلف از جمله ترکیه صادر می کنند شرکت های صادر کننده در تلاش هستند که  با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات را با بهترین و مناسب ترین قیمت به کشور های مختلف صادر کنند این شرکت ها برای این که این محصولات باکیفیت را بتوانند به بهترین شکل صادر کنند باید حتما نکات مهمی را از جمله:

 1. کیفیت و مرغوبیت محصول(پارچه)
 2. طرح و رنگ بندی محصول
 3. در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و حتی اجتماعی
 4. بسته بندی و قیمت مناسب محصولات و …

را در درنظر بگیرند که این نکات برای امر صادرات این شرکت های معتبر بسیار مهم و ضروری است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com