بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / فروش فوق العاده پارچه مبلی مدرن

فروش فوق العاده پارچه مبلی مدرن

پارچه مبلی مدرن یکی از انواع پارچه های مبلی است که مخصوصا در سالهای اخیر محبوبیت زیادی در بین خریداران پارچه های مبلی پیدا کرده اند.
این پارچه های مبلی دارای تنوع و رنگ بندی های زیادی هستند که همین موضوع هم یکی دیگر از دلایل پر طرفدار شدن این پارچه های مبلی است.
این روزها سلیقه ی عموم مردم به سمت خانه هایی مدرن و لوکس سوق پیدا کرده است و همچنین خانه ای با مبلمان اسپرت.

پارچه مبلی عمده

 

ترکیب رنگی پارچه مبلی مدرن

شما میتوانید برای چیدمان دکوراسیون داخلی خانه اتان و همچنین شیک تر شدن وسایل میتوانید از ترکیب مبل های اسپرت با پارچه های مبلی سلطنتی استفاده کنید به این معنا که اگر سبک خانه ی شما سلطنتی است میتوانید گوشه ای از خانه اتان را از مبلمان های مدرن استفاده کنید چون این چیدمان میتواند برای شما فوق العاده یونیک و جذاب باشد و همچنین همه پسند شود.

پارچه مبلی مدرن

تولیدات پارچه مبلی مدرن در سطح کشور

ار بخواهیم چند پارچه ی مدرن که این روز ها هم محبوبیت زیادی بین مرم ایران دارند نام ببریم میتوانیم به پارچه های مازراتی و همچنین پارچه های پورشه اشاره کنیم که این دو از محبوب ترین و با کیفیت ترین پارچه های مدرن در ایران شناخته شده اند که هر سال تعداد زیادی از انها وارد کشور میشوند  همچنین فروش خیلی خوبی دارند.
این پارچه های مبلی نیز از جمله با کیفیت ترین پارچه های مبلی ایران نیز محسوب میشوند.

 

پارچه مبلی مدرن

 

تنوع در رنگ بندی و طرح های پارچه مبلی مدرن

یکی از مهم ترین مزیت های پارچه های مبلی مدرن این است که از رنگ بندی و طرح های بسیار متنوعی ساخته میشوند و همچنین شما برای انتخاب دستتان باز است و به راحتی میتواند رنگ مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و سفارش دهید چون هر روز رنگ های جدید تر و تازه تری از این پارچه های مبلی به بازار عرضه میشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.از پارچه مبلی در کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد، که در ادامه به این مطلب