بازرگانی مستر دوک
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش فوق العاده پارچه مبلی بوگاتی

فروش فوق العاده پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی یکی از پارچه مبلی های جدید و مدرن است که الیاف آن از با کیفیت ترین الیاف کتان مخمل ساخته شده است که جنس مطلوب این پارچه مبلی باعث می شود که از پارچه مبلی بوگاتی و انواع مبل های راحتی مبل های ال و مبل های نشیمن بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.
پارچه مبلی بوگاتی سطحی بسیار نرم صاف و پرز کمی را دارد و این باعث می شود به دلیل اینکه این پارچه مبلی از جنس مخمل است از پارچه مبلی بوگاتی بیشتر در مبل های راحتی و نشیمن استفاده کرد.خرید عمده پارچه مبلی

 

 

رنگ بندی پارچه مبلی بوگاتی

همانطور که گفته شد پارچه مبلی بوگاتی از جنس الیاف باکیفیت مخمل بوده که کمترین خواب را در پارچه مبلی ایجاد می کند این باعث می شود که پارچه مبلی بوگاتی جزو پرطرفدار ترین پارچه مبلی های مدرن و وارداتی قرار بگیرد.
ویژگی اصلی که پارچه مبلی بوگاتی را نسبت به دیگر پارچه‌ مبلی ها متمایز کرده تنوع رنگ بندی بسیار بالا در این پارچه مبلی است که این باعث می شود که نظر طرفداران بسیاری نسبت به خرید این پارچه مبلی جلب شود.
تنوع رنگ بندی بالا در پارچه مبلی ها یکی از ویژگی های بسیار مهم در انتخاب پارچه مبلی است زیرا اگر پارچه مبلی دارای رنگبندی بسیار متفاوت و متنوع باشد دست خریداران برای انتخاب رنگ در پارچه مبلی باز تر است این باعث می شود که شما راحت تر بتوانید رنگ مبلمان خود را با دیزاین و طراحی منزل خود ست کنید بخاطر این دلیل است که پارچه مبلی بوگاتی رفته‌رفته به طرفدارانش افزوده می شود.
پس اگر شما به دنبال خرید پارچه مبلی هستید که بتوانید به راحتی رنگ آن را با با طراحی و دکوراسیون منزل خود به راحتی ست کنید پارچه مبلی بوگاتی می‌تواند یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شما باشد.
پارچه مبلی بوگاتی دارای رنگ بندی های بسیار متنوع و شیکی است و معمولاً در این پارچه مبلی از طرح های بسیار ساده و شیک استفاده می شود و این باعث می شود که نظر بسیاری از طرفداران ای را که به دنبال یک پارچه مبلی شیک و مدرن با کیفیت بسیار بالا و رنگ بندی مناسب هستند تا بتوانم مبل های راحتی و نشیمن خود را به صورت بسیار زیبا و شکیل طراحی کنند.

 

پارچه مبلی بوگاتی

مقایسه پارچه مبلی بوگاتی با دیگر برندها نظیر پورشه و مازراتی

اگر بخواهیم پارچه مبلی بوگاتی را با پارچه مبلی پورشه و مازراتی مقایسه کنیم در نگاه اول به این نتیجه می‌رسیم که پارچه مبلی بوگاتی از جنس مخمل است و پارچه مبلی پورشه و مازراتی از الیاف کتان ساخته شده است این یکی از بارزترین تفاوت ها میان پارچه مبلی بوگاتی و پارچه مبلی پورشه و مازراتی است.
جنس انواع پارچه مبلی دست در مورد استفاده آن می‌تواند خوب یا بد باشد اگر شما به دنبال پارچه مبلی می گردید که در مبل های راحتی بسیار بتوانید از آن استفاده کنید و کمترین خواب و سایه روشن در مبل ایجاد شود داشته پارچه مبلی بوگاتی و پارچه مبلی مازراتی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد اما اگر به دنبال یک پارچه مبلی با سطحی بسیار صاف ، زیبا و شکیل برای مبل های نشیمن هستید پارچه مبلی پورشه می تواند گزینه مناسب تری نسبت به این دو برای شما باشد.
تنوع رنگ بندی در پارچه مبلی بوگاتی و پارچه مبلی پورشه نسبت به پارچه مبلی مازراتی بالاتر است پس اگر شما به دنبال پارچه مبلی هستید که تنوع رنگ بندی در آن بالا باشد و بتوانید آن را با منزل خود صحبت کنید پارچه مبلی مازراتی گزینه مناسبی برای شما نمی باشد و بهتر است که شما رو به پارچه مبلی های بوگاتی و پورشه بیاورید تا بتوانید راحت‌ تر رنگ مورد نظر خود را در پارچه مبلی انتخاب کنید.
پارچه مبلی مازراتی در طولانی مدت می تواند بسیار مقاوم تر و با کیفیت تر نسبت به پارچه مبلی بوگاتی و پورشه باشد پس اگر شما به دنبال پارچه مبلی هستید که طولانی‌مدت بتوانید از آن استفاده کنید که کمترین هزینه های جانبی را بابت تعمیر و یا تعویض پارچه مبلی بپردازید پارچه مبلی مازراتی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و شما می توانید با استفاده مناسب از آن سالیان سال از این پارچه مبلی بدون هیچ دردسری استفاده نمایید.

 

 

روش خرید و مقایسه قیمت پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی نسبت به پارچه مبلی پورشه و مازراتی از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار است به دلیل این که جنس این پارچه مبلی از بهترین الیاف مخمل است و کیفیت ساخت بالا در نمونه های وارداتی این پارچه مبلی باعث می شود که شما بتوانید سالیان طولانی از این پارچه مبلی بدون هیچ دغدغه و استرسی استفاده نمایید.
پس در مجموع اگر شما به دنبال یک پارچه مبلی بسیار شیک و باکلاس با جنس مخمل تنوع رنگ بندی بسیار بالا و ظاهری بسیار مناسب و ساده هستید پارچه مبلی بوگاتی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
شما می توانید با مراجعه به مراکز خرید و فروش پارچه مبلی نظیر بازار بزرگی را فتح آباد و یا بازار بزرگ عبدل آباد پارچه مبلی مورد نظر خود را با انتخاب رنگ بندی دلخواه از نزدیک مشاهده کرده و خریداری نمایید.
این روش خرید دارای معایبی همچون صرف وقت و هزینه بسیار زیاد بازارهای بزرگ می باشد که رفته رفته جای خود را دارد به روش خرید اینترنتی می دهد.
در روش خرید پارچه مبلی به صورت آنلاین اینترنتی شما می‌توانید با نشستن در منزل خود و باز شدن تنها یک کلیک پارچه مبلی مورد نظر خود را با رنگ بندی دلخواه از وب سایت های فروش پارچه مبلی خریداری نمایید و در وقت و هزینه خود بسیار صرفه جویی کنید.
در روش خرید اینترنتی و غیر حضوری باید به این نکته توجه داشته باشیم که وبسایتها مکان‌های معتبر برای خرید پارچه مبلی مراجعه نمایید تا بعد ها دچار ضرر و زیان نشوید.
یکی از وب سایت های بزرگ و معتبر فروش پارچه مبلی در ایران شرکت بزرگ شان این است که شما می توانیم با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت کانال تلگرام میان پارچه مبلی مورد نظر خود را با رنگ بندی و ویژگی دلخواه انتخاب کرده و با ضمانت از کیفیت محصول به صورت پیک رایگان درب منزل دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی مازراتی

خرید و فروش پارچه مبلی مکس در تهران

پارچه مبلی مکس یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود …