بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / فروش فوق العاده پارچه مبلی وارداتی

فروش فوق العاده پارچه مبلی وارداتی

امروزه معمولا خریدارانی که برای خرید پارچه مبلی به بازارهای خرید و فروش مبل پارچه مبلی مراجعه می‌کند بیشتر رو به پارچه مبلی های وارداتی هستند زیرا بر این معتقد هستند که جنسی که وارد می شود دارای کیفیت و ماندگاری مطلوب تری نسبت به اجناس تولید داخل است.
امروزه بازارهای فروش پارچه مبلی های وارداتی  رو به افزایش است زیرا این پارچه مبلی ها در بین مردم بسیار محبوب شده است و دلیل اصلی آن کیفیت بالای محصولات وارداتی است و مردمی که برای خرید این پارچه مبلی ها به بازارهای فروش مراجعه می‌کند خیالشان از کیفیت و جنس پارچه مبلی راحتی از این دلیل است که بیشتر خریداران رو به پارچه مبلی های وارداتی می آورند.

بافت پارچه های مبی وارداتی

پارچه مبلی بافتی زیر پارچه مبلی پورشه پارچه مبلی بوگاتی و پارچه مبلی مازراتی جزو دسته پارچه مبلی های وارداتی هستند که اغلب خریداران برای خرید پارچه مبلی رو به این دسته پارچه‌مبلی ها می آورد و بازار فروش این ها روز به روز رو به افزایش است.
پارچه مبلی های وارداتی با اینکه کیفیت بالایی دارد اما به همان نسبت قیمت آن‌ها نیز نسبت به پارچه مبل های داخلی بیشتر است این باعث شده که قشر مرفع جامعه و قشر هایی که توان خرید بالایی دارند رو به خرید پارچه مبل های وارداتی بیاورند.

 

 

 

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین پارچه مبلی در میان انواع پارچه مبلی های وارداتی در ایران است.
جنس این پارچه مبلی از الیاف باکیفیت کتان است که کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارد و این باعث می شود که با استفاده طولانی مدت از این پارچه مبلی کمترین سایه روشن در ان ایجاد شود شوند و پستی و بلندی کمی را در ایجاد کند.
پارچه مبلی پورشه علاوه بر کیفیت و ماندگاری بسیار بالا دارای قیمتی بسیار مناسب در میان انواع پارچه مبلی وارداتی است و این باعث شده که نظر مخاطبان و خریداران بسیاری را نسبت به خود جلب کند.
یکی از ویژگی‌های بسیار بارز پارچه مبلی پورشه که نظر اغلب خریداران را به خود جلب کرده است تنوع رنگ بندی بسیار بالا در این پارچه مبلی است به این صورت که اگر پارچه مبلی رنگ بندی متنوع و زیبا و بالایی داشته باشد شما می توانید به راحتی رنگ پارچه مبلی مورد نظر خود را در میان انواع رنگ ها انتخاب کنید و مبل های خود را طراحی و دیزاین زیبایی روی آن انجام دهید و بتوانید طراحی مبل خود را با دیزاین منزل خود ست و هماهنگ کنید.

 

 

فروش پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی نیز مانند پارچه مبلی پورشه یکی از پرطرفدارترین پارچه مبلی ها در میان پارچه موبایل های وارداتی در ایران است.
از دلایل مهم مربوط به این پارچه مبلی می‌توان به دوام ماندگاری بالای این پارچه مبلی اشاره کرد.
پارچه مبلی مازراتی نیز مانند پارچه مبلی پورشه از الیاف بسیار مرغوب آن ساخته شده اند با این تفاوت که در پارچه مبلی مازراتی مقدار بسیار کمی پستی بلندیدر سطح خود دارد که این خود باعث می شود جلوه و زیبایی پارچه مبلی مازراتی نسبت به دیگر پارچه مبلی ها زیباتر باشد.
بارچه م نیز مانند پارچه مبلی پورشه دارای تنوع رنگ پذیری بسیار بالایی است و خریداران می‌توانند به راحتی رنگ مورد نظر خود را در این پارچه مبلی انتخاب کنند.
قیمت پارچه مبلی مازراتی در نگاه اول نسبت به دیگر پارچه‌مبلی های وارداتی بالاتر است اما باید به این نکته توجه داشت که شما با خرید پارچه مبلی مازراتی در طولانی مدت از هزینه های تعمیر و یا تعویض پارچه مبلی جلوگیری می کنیم و این خود باعث می‌شود که این پارچه مبلی مقرون به صرفه شود.

 

پارچه مبلی پورشه

 

پارچه مبلی بوگاتی پارچه

مبلی بوگاتی نیز مانند توپ پارچه مبلی وارداتی دیگر از الیاف کتان ساخته شده است این پارچه مبلی دارای کیفیتی بسیار بالا به ویژه برای مبل های راحتی است.
یکی از ویژگی هایی که پارچه مبلی بوگاتی مانند پارچه مبلی پورشه دارد تنوع پذیر بسیار بالا است که خریدار می تواند به راحتی رنگ و مدل پارچه مبلی خود را انتخاب کنند
خرید اینترنتی پارچه مبلی های وارداتی
شما میتوانید باشم بلی های وارداتی را با مراجعه حضوری به مراکز فروش پارچه و پارچه مبلی مانند مرکز بزرگ یافت آباد و عبدل آباد پارچه مبلی مورد نظر خود را به صورت حضوری مشاهده کرده و خریداری نمایید.این نقش خرید یکی از ویژگی‌هایی که دارد این است که شما می توانید جنس مورد نظر خود را از نزدیک مشاهده کنیم و جنس مطلوب خودتان را خریداری نمایید.اما باید در نظر داشت که در روش خرید حضوری پارچه مبلی شما باید وقت و هزینه زیادی را صرف رفت و آمد و گشت و گذار در بازار را صرف کنید.به این دلیل روشی که امروزه مردم کم کم دارند و آن رو می‌آورند روش خرید اینترنتی بر غیر حضوری است که شما می توانید به راحتی در منزل خود با زدن یک کلید وارد سایت های فروش پارچه مبلی شده و نوع و جنس و رنگ مورد نظر خود را از این سایت ها انتخاب نمایید و خریداری کنید.
در روش خرید اینترنتی پارچه مبلی باید به این نکته توجه کنید که وارد سایت های تقلبی و نامعتبر نشوید که پس از خرید اچار ضرر و زیان های بسیاری از این سایت ها نشوید.
یکی از وب سایت های فروش اینترنتی پارچه مبلی در ایران وبسایت شرکت بزرگ شانیل است که شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این شرکت و یا کانال تلگرامی آن جنس مورد نظر خود را انتخاب و با رنگ بندی دلخواه پیک رایگان درب منزل دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.از پارچه مبلی در کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد، که در ادامه به این مطلب