بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید اینترنتی پارچه مبلی نخی

خرید اینترنتی پارچه مبلی نخی

پارچه مبلی نخی جز اولین پارچه های مبلی موجود در بازار پارچه های مبلی بود و در گذشته انتخاب اول خییلی از خریداران پارچه های مبلی بوده است.
این پارچه های مبلی روز به روز به کیفیتشان افزوده شد و با بهتر شدن کیفیت انها فروش این پارچه های مبلی هم بیشتر و بهتر شد.

پارچه مبلی نخی

 

جنس و بافت پارچه مبلی نخی

پارچه های مبلی نخی نرم و بادوام هستند و طول عمر بالایی دارند که شما میتوانید با مراقبت و نگهداری از انها طول عمر انها را زیاد تر هم کنید، اما به راحتی دچار چین و چروک و آلودگی می شوند که این یکی از معایب پارچه های مبلی نخی است چراکه برای خیلی از خانم های ایرانی این موضوع مهم است و برای همین مورد ترجیح میدهند این پارچه ها را خریداری نکنند اما اگر راجع به این پارچه ها مطالعه کنید راه هایی برای حل کردن این مشکل وجود دارد .

 

پارچه مبلی نخی

 

کاربرد های دیگر پارچه های مبلی نخی

این نوع از پارچه ها در انتخاب ملحفه رایج اند. با وجود اینکه لکه های روی بر این نوع پارچه قرار می گیرند به راحتی با صابون و آب قابل شستشو هستند، اما زمانی که آن را در معرض مستقیم نور آفتاب قرار دهید رفته رفته شروع به کدر شدن خواهد کرد.

 

 

پارچه مبلی نخی

 

خرید و سفارش پارچه مبلی نخی

برای خرید و سفارش این پارچه های مبلی میتوانید برای راحت تر شدن و سریع تر شدن خریدتان از سایت های معتبر استفاده کنید و همچنین خرید از این سایت ها مبتواند برایتان با صرفه تر باشد و میتوانید طرح ها و رنگ های بیشتری از این پارچه ها را مشاهده کنید و بنا بر سلیقه اتان و دیگر وسایل خانه ی خود انها را انتخاب کنید و و با پست برایتان ارسال شود این کار میتواند در هزینه ها و وقتتان صرقه جویی کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.از پارچه مبلی در کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد، که در ادامه به این مطلب