بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید عمده پارچه مبلی پورشه

خرید عمده پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه دارای محبوبیت زیادی است و جز پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار پارچه های مبلی تهران است .
این پارچه های مبلی شباهت زیادی با پارچه های مبلی مازراتی دارند و مانند پارچه های مازراتی دارای کیفیت و رنگ بندی متنوعی هستند.
پارچه های مبلی پورشه از تنوع رنگی زیادی برخوردارند .

پارچه مبلی پورشه

 

بافت و جنس پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی  پورشه دارای سطح صاف است و ارتفاع پرزها آن بسیار کم است که همین بافت جالب پارچه های پورشه سبب محبوبیت این پارچه های مبلی شده است .
اما جالب است بدانید که این پارچه های با این که خواب کمی دارند اما سایه روشن های جالبی را روی سطح مبلمان ها پدید می آورند و همین موضوع تنها تفاوت بین پارچه های مبلی پورشه و مازراتی است .

 

پارچه مبلی پورشه

محبوبیت پارچه مبلی پورشه بین خریداران پارچه های مبلی

پارچه مبلی پورشه این روزها حسابی مد شده است. تنوع رنگ و طرح آن ها بسیار زیاد است. این پارچه مدرن که بیشتر برای مبلمان های مدرن استفاده می شود، دارای بافتی شبیه پارچه های جیر و یا مخمل است، اما نکته ای که در طراحی این پارچه های مدرن وجود دارد این است که این پارچه ها خواب کمتری دارند، و رد کمتری را به جا می گذارند.
پارچه مبلی پورشه نیز مانند خیلی دیگر از انواع پارچه های رومبلی انواع مختلفی دارند، بعضی از آن ها ساده هستند و بعضی دیگر دارای طرح های مختلفی هستند، همچنین رنگ بندی پارچه های رومبلی پورشه هم بسیار متفاوت است و دست شما را برای انتخاب باز می گذارد.

پارچه مبلی پورشه

رنگ بندی متنوع پارچه مبلی پورشه

این پارچه های مبلی دارای رنگ بندی و طرح های متنوعی است که همین موضوع هم یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی است .
فقط برای انتخاب رنگ بندی و این طرح ها باید به ترکیب رنگی ها دقت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.از پارچه مبلی در کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد، که در ادامه به این مطلب