بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مکس / خرید و فروش پارچه مبلی مکس در تهران

خرید و فروش پارچه مبلی مکس در تهران

پارچه مبلی مکس یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار تهران است .
این پارچه های مبلی دارای تنوع رنگی بسیار بالایی هستند که شما دستتان برای انتخاب رنگ ها و همچنین طرح های پارچه های مکس باز است .
پارچه های مبلی مکس هم مانند پارچه های مازراتی و پورشه از جمله پارچه های مبلی وارداتی هستند که همه این پارچه هایی که به ایران وارد میشود دارای محبوبیت هستند و فروش خوبی دارند.پارچه مبلی مکس

 

قیمت پارچه مبلی مکس در بازار تهران

همانطور که بیان کردم دارای کیفیت بالایی هستند که این کیفیت بالا سبب طول عمر بیشتر این پارچه های مبلی شده است .
بنابراین شما با خرید این پارچه های مبلی میتوانید در هزینه هایتان صرفه جویی و پارچه هایی با کیفیت با قیمت هایی مناسب را خریداری کنید.
حتی اگر منظم این پارچه های مبلی مکس را تمیز و گردگیری کنید و مراقبت های لازم را انجام دهید حتی میتوانید طول عمر این پارچه های مبلی را بیشتر هم کنید و سال های بیشتری از این پارچه های مبلی استفاده کنید.

 

تولید پارچه مبلی مکس ایرانی

 

مزیت های پارچه مبلی مکس نسبت به بقیه پارچه های مبلی

پارچه مبلی مکس نام یکی دیگر از پارچه های ساخت کشور چین است که به مانند پورشه و مازراتی برای ساخت مبلمان مدرن بسیار محبوب می باشد. این پارچه دارای بافت ساده ای است که خواب بسیار کمی دارد. پارچه های مکس در سطح خود دارای نقوش لوزی مانند بسیار ریزی هستند که به آن ها ظاهری زیبا می بخشد. در واقع، ظاهر این پارچه تا حد زیادی به مازراتی شبیه است؛ با این تفاوت که خطوط در هم تنیده در آن به چشم نمی خورد.

 

قیمت پارچه مبلی ملیتا

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی مکس

برای خرید این پارچه های مبلی میتوانید به صورت انلاین و از طریق سایت های معتبر اقدام به خرید کنید و این پارچه های مبلی را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه مبلی مکس ایرانی درجه یک

تولیدپارچه مبلی مکس ایرانی درجه یک را فقط می توانید از ما بخواهید هم از نظر کیفیت هم قیمت بسیار باکیفیت تر از نمونه های تولید شده در بازار پارچه مبلی می باشد که