بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مخمل / لیست قیمت پارچه مبلی مخمل

لیست قیمت پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل شاید در گذشنه محبوبیت این روزها را نداشته اما در سالهای اخیر این پارچه ها فروش بسیار خوبی داشتند و تعداد زیادی از این پارچه ها هم به صورت عمده هم خرده به بازار پارچه های مبلی عرضه میشود.
سبب افزایش فروش پارچه های مبلی مخمل این است که پارچه های مخمل در سالهای گذشته کیفیتشان بسیار پیشرفت کرده .

 

پارچه مبلی مخمل در سالهای اخیر به دلیل افزایش کیفیت، فروش خوبی نسبت به گذشته داشته است. این پارچه به صورت عمده و خرد به بازار پارچه مبلی عرضه می شود و به صورت عمده قیمت مناسبی دارد. 

لیست قیمت پارچه مبلی مخمل

چیدمان دکوراسیون داخلی با پارچه مبلی مخمل

چیدمان دکوراسیون داخلی با پارچه مبلی مخمل در هنگام انتخاب و خرید مبل و چیئن دکوراسیون داخلی خانه ی خود یکی از نکات مهم جنس و رنگ پارچه ی مبلی است که برای زیبایی خانه ی شما بسیار اهمیت دارد و هم میتواند این پارچه ها زیبایی خانه ی ما را دوچندان کنند و هم میتوانند زیبایی وسایل دیگر خانه ی شما را بگیرند .
در میان تمام جنس های موجود در بازار مبل مخمل تقریبا محبوبت ویژه ای دارد و اکثر طراحان دکوراسیون داخلی این سبک مبلمان را برای خانه هایی به سبک مدرن و مجلل پیشنهاد می کنند.

 

در زمان انتخاب و خرید مبل و چیدمان دکوراسیون فضای داخلی خانه یکی از نکات بسیار مهم جنس و رنگ پارچه مبلی است که برای زیبایی خانه بسیار اهمیت دارد. همچنین می تواند این پارچه ها زیبایی خانه را دوچندان کنند و زیبایی وسایل دیگر خانه ی شما را هم چشمگیر کنند.

در میان تمام جنس های موجود در بازار مبل مخمل تقریبا محبوبت ویژه ای دارد. اکثر طراحان دکوراسیون داخلی این سبک مبلمان را برای خانه هایی به سبک مدرن و مجلل پیشنهاد می کنند و انتخاب اول آن ها است. پارچه مخمل باعث درخشندگی و شاخص شدن دکوراسیون می‌شود. این جنس از پارچه شیک و زیبا به گرما و عمق محیط می افزاید و وابسته به زمان و مد خاصی نیست. استفاده از مبل با پارچه جنس مخمل زیبایی مدرن و جلوه پیچیده به فضای دکوراسیون خانه می‌بخشد. در کنار سایر وسایل خانه جلوه مبل مخملی باعث می شود نقش اصلی را در دکوراسیون بازی کند و جلوه بصری امروزی و مدرنی به فضا اطراف ببخشد. 

تشخیص انواع مختلف پارچه مبلی مخمل

تشخیص انواع مختلف پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل هم مثل سایر جنس ها و بافت های مبلمان نیاز به رعایت اصول اصلی در طراحی دارند که شما با شناخت انها می توانید خرید بهتری و عاقلانه تری داشته باشید.
به عنوان مثال: یکی از نکات مهم در خرید مبلمان و پارچه های مبلی فوم و اسفنج مبل است. معمولا تشک های دبل یکی از مناسب ترین نوع تشکی است که در ساخت مبل ها و پارچه های مبلی مورد استفاده قرار می گیرد؛ چراکه به راحتی قابل شست و شو و تمیز کردن هستند.
یکی از راه های ساده برای تشخیص فوم سرد یا گرم مبل این است که بعد از فشار وارد کردن به فوم سرد، فوم خیلی زود به حالت طبیعی خود بازمی گردد اما فوم گرم بعد از تحمل فشار با کمی تأخیر به حالت طبیعی خود برمی گردد.

 

برای خرید به سایت های معتبر سر بزنید.

پارچه مبل مهم ترین قسمت از یک مبل که توجه را به خود جلب می کند. انتخاب درست نوع پارچه مبلی نیز بسیار اهمیت دارد. پارچه مبل علاوه بر زیبایی باید دوام بالا نیز داشته باشد.

پارچه مبلی مخمل هم مانند سایر جنس ها و بافت های پارچه های مبلمان نیاز به رعایت اصول اصلی در طراحی دارند که با شناخت آن ها می توان خرید بهتر و عاقلانه تری داشت.

برای انواع مبل راحتی و اسپرت و مدرن پارچه های مبلی مخمل بهترین گزینه هستند که امروزه پیشنهاد اول طراحان و انتخاب خاص پسندان است. 

رایج ترین انواع پارچه مبلی مخمل عبارت اند از:

 • مخمل ابریشمی از لوکس ترین پارچه ها است که بسیار نرم و لطیف است. این پارچه در مقابل نور خورشید تغییر رنگ می دهد.
 • مخمل کتان ظاهر مات داشته و رنگ را برجسته می کند. کرک آن از انواع دیگر پارچه های مخمل کوتاه تر بوده و آسیب پذیرتر است و به سرعت ساییده می شود. ظاهر مات آن با ترکیب با ابریشم مصنوعی مقاومت بالایی دارد.
 • مخمل پشمی مقاوم و ماندگار است.
 • مخمل موهر از موی نوعی بز به دست آمده و در برابر خراش مقاوم است. بنابراین اگر آن وسیله دائم استفاده شود، این پارچه بهترین گزینه خواهد بود. مخمل موهر ضخیم می باشد.
 • مخمل سلولزی از پوست گیاهان یا درختان به دست آمده و به همین دلیل در مقایسه با انواع دیگر نرم و  طبیعی تر است.
 • مخمل مصنوعی با کیفیت است و در معرض ساییدگی آسیب پذیر است. این پارچه تغییر رنگ نمی دهد، اما رنگ آن مانند الیاف طبیعی نیست.
 • مخمل طرح دار می تواند دارای طراحی های مختلف با اشکال هندسی باشد. 

دانستنی هایی درباره پارچه مبلی مخمل

دانستنی هایی درباره پارچه مبلی مخمل پارچه مخمل برای استفاده در لوازم خانه و مبلمان بسیار محبوب است. دلیل آن نرم بودن و ظاهر زیبا است. به همین جهت لوازم مخمل لوکس و گران هستند. عمق الیاف پارچه رنگ را به خوبی نشان می دهند و آن را برجسته می کند. میان رنگ ها مخمل آبی در قیاس با پارچه های رنگ های دیگر رنگ برجسته تری دارد. 

برای جلوگیری از ساییده شدن مبل پارچه مخملی رعایت برخی موارد ضروری است. 

 • تشک مبل را دائم تغییر داد تا فقط یک نقطه از آن استفاده نشود.
 • تشک ها را تکان دهید تا چروک نشوند، چون چروک به مخمل آسیب می رساند.
 • هر ماه با توجه به جهت کرک با برس نرم آن را برس کرد.
 • از قرار دادن اجسام سنگین بر روی مبل پارچه مخمل و به مدت طولانی خودداری کرد. 

راهکار تشخیص کیفیت پارچه مبلی مخمل

راهکار تشخیص کیفیت پارچه مبلی مخمل برای تشخیص کیفیت پارچه مبلی پرز دار و دارای خواب مانند پارچه های مبلی مخمل باید با دست روی پرزها و خواب پارچه مبلی مورد نظر کشید و خواب پرزهای پارچه را به هم ریخت، در پارچه های بی کیفیت خواب پارچه به صورت اول بر نمی گردد.

همچنین راه دیگر برای تشخیص کیفیت پارچه مخمل این است که پرزها را با ناخن دستت از بافت پارچه بیرون کشید، در پارچه های بی کیفیت پرزها از بافت جدا می شوند. این پارچه ها به مرور بر اثر سائیدگی و استفاده، پرزهای خود را از دست می دهند.

 در پارچه مبلی مخمل درجه یک که کیفیت خوبی دارند نمی توان پرز پارچه را از بافت بیرون کشید. این پارچه ها در مقابل شستشو و سائیدگی مقاومت بالا دارند. 

روش های تمیز کردن پارچه مبلی مخمل

روش های تمیز کردن پارچه مبلی مخمل همیشه این سوال برای دارندگان این نوع مبل‌ها پیش می‌آید که مبل مخملی را چگونه تمیز کنیم، بدون اینکه بافت رویه مبل آسیب ببیند. اگر نوشیدنی مثل چای، قهوه یا غیره روی مبل مخمل ریخت نمی‌توان آن را به حال خود گذاشت. آب به تنهایی برای تمیز کردن پارچه مبلی کافی نیست. می توان با یک روش ساده و خانگی اقدام به تمیز کردن و لکه‌زدایی مبل کرد. ترکیبی از آب لیمو به همراه آب و جوش شیرین؛ ترکیب آب با صابون و یا ترکیب آب با شامپو فرش را در بک ظرف مخلوط کرده؛ در اقدام بعدی یک پارچه نرم و تمیز را به مایع آغشته کرده و به آرامی روی محل لکه‌ شده مالیده شود. پارچه نباید روی مبل کشیده شود. این کار به بافت پارچه مبل آسیب می‌زند. با حرکت آرام دست پارچه مرطوب در طول محل لکه کشیده شود.

خشک کردن محل لکه بعد از تمیز کردن خیلی مهم است. بعد از تمیز کردن پارچه مبل مخملی رطوبت و مایع اضافه با پارچه خشک و تمیز گرفته شود. به کمک یک پنکه یا سشوار باید خیسی را خشک نمود و در پایان منتظر ماند تا مبل خشک شده و به حالت اولیه برگردد. وقتی مبل کاملا خشک شد یک برس نرم را به آرامی در جهت خواب پارچه مبل کشید و به این شکل پرز‌های آن را دوباره صاف و مرتب کرد. 

بازار پارچه مبلی مخمل درجه یک ارزان

بازار پارچه مبلی مخمل درجه یک ارزان بازار فروش پارچه مبلی، این محصول پر طرفدار به دلیل داشتن تنوع مدل، کیفیت و رنگ از قیمت های متفاوتی برخوردار است. بازار پارچه مبلی مخمل نیز وابسته به عوامل زیادی است شامل:

 • تغییر نرخ ارز
 • کشور تولید کننده پارچه
 • نحوه خرید و فروش پارچه
 • درجه کیفیت پارچه

برای خرید پارچه مبلی ارزان و نوع درجه یک انواع آن از جمله پارچه مبلی مخمل را می توان با خرید از نمایندگی های رسمی با قیمت مناسب و ارزان تهیه نمود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مخمل

خرید پارچه مبلی مخمل بصورت آنلاین

خرید پارچه مبلی مخمل در انواع مختلف بصورت آنلاین در بازرگانی شانیل انجام می گیرد. …