بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی چرم / نمایندگی فروش پارچه مبلی چرم در یزد

نمایندگی فروش پارچه مبلی چرم در یزد

پارچه مبلی چرم از قدیم جز پر طرفدار ترین پارچه های مبلی بوده است و کسانی قصد خرید این پارچه های مبلی را داشتند که خواهان دکوراسیونی شیک و لوکس هستند و همچنین میخواهند که خانه اشان گران قیمت به نظر برسد که در کل این پارچه ها به شدت به درد نو عروس ها میخورند که بیان خواهم کرد دلایل این موضوع را .

پارچه مبلی چرم

 

مزیت های پارچه مبلی چرم نسبت به بقیه پارچه های مبلی

همانطور که میدانید چرم جزء الیاف طبیعی به شمار می آید و استفاده از چرم به عنوان پارچه مبل یکی از آسان ترین و کم دردسر ترین راه ها برای خانم های خانه دار می باشد. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که اگر بر روی مبل های چرمی لکه هایی از چربی بریزد امکان پاک کردن آن ها به سادگی نمی باشد و گاهی جای لکه ها بر روی چرم می ماند در صورتی که مواد غذایی غیر چرم و یا آب را به راحتی و با یک دستمال می توان پاک کرد که این موضوع یکی از همان دلایلی است که بیان کردم به درد نو عروس ها میخورد چون انها بسیار روی وسایل خانه ی خود حساس هستند که تمیز بماند.

 

پارچه مبلی چرم

 

 

کاربرد های متفاوت پارچه مبلی چرم

نکته دیگری که در رابطه با پارچه مبل از جنس چرم می توان به آن اشاره کرد این است که استفاده از مبل های چرم خانه شما را رسمی تر نشان می دهد که این تماما به سلیقه افراد بستگی دارد. اکثرا از مبل های چرمی درمبلمان اداری شرکت ها و سازمان ها و همچنین برای صندلی اداری مدیریتی استفاده می شود.

 

پارچه مبلی چرم

 

دلایل محبوبیت پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی از جنس چرم به دلیل اینکه هوا از آن نفوذ نمی کند، گرما و سرما را به راحتی بروز می دهد و احساس چسبندگی و عرق کردن هنگام نشستن بر روی مبل های چرمی به این دلیل می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

چرم پارچه مبلی

نرخ روز چرم پارچه مبلی لاکچری مرغوب

نرخ چرم پارچه مبلی لاکچری مرغوب به روز در بازار ها اعلام می شود و …