بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مخمل / سایت فروش پارچه مبلی مخمل

سایت فروش پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پارچه های موجود در بازار تهران است که مخصوصا در عصر جدید یکی از پر فروش ترین پارچه های مبلی وجود در بازار تهران محسوب میشود.
این پارچه های مبلی دارای تنوع رنگی بالایی هستند که همین تنوع بالای پارچه های مخمل سبب محبوبیت این پارچه های مبلی شده است و سبب شیک شدن خانه ی شما میشوند.
شما میتوانید با خرید این پارچه های خانه ای لوکس داشته باشید.

پارچه مبلی مخمل

 

تنوع رنگی پارچه مبلی مخمل

یکی از مزیت های این پارچه های مبلی که سبب محبوبیت پارچه های مخمل شده است و فروششان را زیاد کرده است همین تنوع در رنگ بندی انها است که شما دستتان برای انتخاب این پارچه های مبلی باز است و میتوانید به راحتی رانگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و بنابر سلیقه ای که دارید و سبکی که خانه اتان دارا هست این پارچه های مبلی را خریداری کنید.
ست کردن برای این پارچه های مبلی بسیار راحت است چون هر رنگی که بخواهید و به ترکیبش با دکوراسیون داخلی خانه اتان خوب شود را میتوانید خریداری کنید.
در انتخاب رنگ هم دقت کنید تا زیبایی فضای داخلی تکمیل شود .رنگ تند مبل ها باعث می شود اتاقتان شاد و جذاب به نظر برسد، البته به این شرط که با سایر اجزای اتاق همخوانی داشته باشد و آنها را تکمیل کند. مبل ها می توانند رنگ شادی داشته باشند که در عین حال تند و به اصطلاح جیغ نباشد.

پارچه مبلی مخمل

 

مزیت های پارچه مبلی مخمل نسبت به بقیه پارچه های مبلی موجود در بازار تهران

پارچه مبلی مخمل بسیار نرم بوده و هنگام نشستن بر روی مبل راحتی را احساس خواهید کرد که این موضوع یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی در سطح کشور است و همچنین گزینه ی دیگر که میتواند مورد توجه خریداران بسیاری قرار بگیریداین است که  لیز نمی خورد.
پارچه مبلی مخمل از تنوع رنگی بسیار بالا نیز برخوردار است و علاوه بر طرح ساده، پارچه های طرح دار نیز تولید می کند و شما دستتان برای خرید و انتخاب رنگ ها باز است و به راحتی میتوانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و خرید را انجام دهید بنابر سلیقه و رنگی که مد نظرتان است .
یکی از مهم ترین  مزیت های پارچه مبلی  مخمل، جذابیت ظاهری آن است این پارچه مبلی ذر طراحی دکوراسیونی منحصر بفرد بسیار عالی است و همچنین سبب شیک شدن و لوکس نشان دادن وسایل خانه ی شما میشود .
ضمن اینکه دوام این نوع پارچه نیز بسیار بالا بوده و خواب نداشته و از خود رد به جا نمی گذارند با تولید عمده پارچه مبلی ایرانی و حتی صادر کردن آن به دیگر کشورها دیگر نیازی به واردات پارچه مبلی به کشور نمی باشد.

 

پارچه مبلی مخمل

 

 

معایب پارچه مبلی مخمل چیست؟

تنها ایراد محصول نامبرده زود کثیف شدن آن و لکه گیری سخت آن است، اما از طرفی این مشکل نیز برطرف شده است این نوع پارچه به دلیل حجم بالای تقاضا در بازار متاسفانه انواع با کیفیت پایین بسیاری دارد.
این مورد را می توانید با مشورت با کارشناسان با تجربه در امر فروش این محصول حل نمایید.
توجه داشته باشید انواع با کیفیت دارای دوام بسیار بالاتری نسبت به نمونه های مشابه دارند که این کیفیت سبب این موضوع شده است که این پارچه های مبلی تقریبا بالا ترین طول عمر را دارند نسبت به بقیه پارچه های مبلی اما باز هم بهتر است قبل از خرید به سایت های معتبر سر بزنید هم برای شناختن معایب و مزیت های پارچه مبلی ای که قصد خرید ان را دارید و هم به دلیل دیدن تمامی رنگ ها و طرح های متنوع این پارچه های مبلی.

 

خرید پارچه چرمی مبلی

 

 

دلایل محبوبیت پارچه مبلی مخمل در بازار تهران

این پارچه های مبلی محبوبیت زیادی درایران دارند د همچنین تجارت بزرگی را در ایران فراگرفته اند که خیلی از کارخانجات به تولید این پارچه های مبلی مشغول هستند و خریداری میکنند.
شما میتوانید این پارچه های مبلی را هم به صورت عمده و هم بصورت خرده خریداری کنید و سفارش دهید.
پارچه مبلی مخمل یکی از محبوب ترین پارچه های مبلی موجود در بازار تهران است که مخصوصا در سالهای اخیر فروش بیشتری دارند و دلیل این فروش خوب و فوق العاده این پارچه های مبلی افزایش کیفیت این پارچه های مخمل است .
پارچه های مخمل دارای تنوع رنگی زیادی هستند که شما دستتان برای انتخاب باز است و به راحتی میتوانید تصمیم اگاهانه ای بگیرید .
یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین نوع پارچه مبلی ، مخمل می باشد که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و از لحاظ بافت و رنگ بندی دارای تنوع بسیاری می باشد. تراکم در پارچه های مخمل بسیار مهم می باشد هر چه تراکم و فشردگی پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مخمل بیشتر می باشد
برای خرید پارچه مبلی مخمل حتما دقت داشته باشید تا به سایت های معتبر سر بزنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مخمل

خرید پارچه مبلی مخمل بصورت آنلاین

خرید پارچه مبلی مخمل در انواع مختلف بصورت آنلاین در بازرگانی شانیل انجام می گیرد. …