بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / سایت فروش پارچه مبلی پورشه

سایت فروش پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه پر طرفدار ترین پارچه مبلی در بازار ایران است و بر خلاف تصور عموم مردم که عقیده دارند پارچه های مبلی وارداتی جنس خوبی ندارند اما این پارچه های مبلی مانند پارچه های مبلی مازراتی از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند و دارای رنگ بندی بسیار متنوعی هستند.پارچه مبلی پورشه

بافت و جنس پارچه مبلی پورشه چگونه است ؟

پارچه مبلی پورشه دارای سطح صاف است و ارتفاع پرزها آن بسیار کم است. اما جالب است بدانید که این پارچه های با این که خواب کمی دارند اما سایه روشن های جالبی را روی سطح مبلمان ها پدید می آورند که همین بافت جالب این پارچه های مبلی است که انهارا محبوب کرده است .

پارچه مبلی پورشه

 

انواع متنوع پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی  پورشه نیز مانند خیلی دیگر از انواع پارچه های رومبلی انواع مختلفی دارند، بعضی از آن ها ساده هستند و بعضی دیگر دارای طرح های مختلفی هستند، همچنین رنگ بندی پارچه های رومبلی پورشه هم بسیار متفاوت است و  با رنگ بندی های بسیار متنوعی به بازار عرضه میشوند که نکته ی جالب این است که این پارچه های مبلی روز به روز به کیفیت و تنوع رنگ بندی انها اضافه میشود.

 

پارچه مبلی پورشه

محبوبیت پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی  پورشه این روزها حسابی مد شده است انهم به این دلیل است که عموم مردم این روزها تمایل دارند به سمت خانه های مدرن که این پارچه ها بسیار به درد مبلمان های مدرن و امرزی میخورند.
تنوع رنگ و طرح آن ها بسیار زیاد است. این پارچه مدرن که بیشتر برای مبلمان های مدرن استفاده می شود، دارای بافتی شبیه پارچه های جیر و یا مخمل است، اما نکته ای که این موضوع را جالب میکند این است که در طراحی این پارچه های مدرن وجود دارد این است که این پارچه ها خواب کمتری دارند، و رد کمتری را به جا می گذارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.از پارچه مبلی در کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد، که در ادامه به این مطلب