بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه ساتن / سایت فروش پارچه مبلی ساتن

سایت فروش پارچه مبلی ساتن

پارچه مبلی ساتن معمولا جز اخرین انتخاب های خریداران پارچه های مبلی است و معایبی دارند که بیان خواهم کرد ولی برخلاف تصور خیلی ها این پارچه های مبلی مزیت هایی هم دارند که بهتر است بدانید و مطالعه کنید در رابطه با این پارچه های مبلی تا بتوانید بهتر و اگاهانه تر تصمیم بگیرید و پارچه های مبلی مد نظرتان را انتخاب کنید .

پارچه مبلی ساتن

 

تمیز کردن و پاک کردن پارچه مبلی ساتن

خدا نکند لکه ای روی پارچه های ساتن بیافتد، آن قدر سخت لکه ها و اثرشان از سطح این پارچه های پاک می شون که ترجیح می دهید پارچه رو مبلی تان را عوض کنید به جای آن همه زحمت.
نکته بعدی را هم باید راجع به این پارچه ها بدانید این است که این پارچه ها بافت های پخته و پر جزییات ندارن که خیلی به درد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلیبخورد، مگر آن که از ساتن های طرح دار استفاده کنید و اگر تنها یک نکته مثبت در این پارچه ها وجود داشته باشد، تنوع رنگی بسیار بالای آن ها است.

 

پارچه مبلی ساتن

 

معایب و مزیت های پارچه مبلی ساتن

کمتر کسی را می بینیم که از پارچه های ساتن به عنوان پارچه مبلی استفاده کند؛ تنها مزیتی که پارچه های ساتن از آن برخوردار هستند تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن می باشد. از معایت پارچه ساتن می توان به چروک شدن و لک شدن سریع پارچه اشاره کرد. سخت پاک شدن لکه ها از روی پارچه های ساتن کار دردسر سازی است که در صورت بروز  همچین مشکلی حتما ترجیح می دهید پارچه رو مبلی خود را تعویض کنید. پس سعی کنید پارچه ساتن را به عنوان آخرین گزینه در انتخاب پارچه رو مبلی در نظر بگیرید.

پارچه مبلی ساتن

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی ساتن

برای خرید این پارچه های مبلی بهتر است به سایت های معتبر سر بزنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع پارچه ساتن ساده ارزان قیمت

پارچه ساتن ساده درواقع یکی از پر کاربرد ترین و ارزانترین ساتنها در میان انواع پارچه های ساتن است. فروش انواع پارچه ساتن معمولی ارزان قیمت در شرکت بازرگانی پارچه