بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی چرم / سایت فروش پارچه مبلی چرم در تهران

سایت فروش پارچه مبلی چرم در تهران

پارچه مبلی چرم از گذشته مورد پسند بسیاری از خریداران پارچه های مبلی بوده است که معمولا جز اولین انتخاب های مشتریان است .
سرمایه گذارانی که روی این پارچه های مبلی سرمایه گذاری کرده اند سود خوبی را برایشان داشته است زیرا این پارچه های مبلی فروش خیلی خوبی دارند و متقاضیان زیادی در سطح کشور برای این پارچه های مبلی وجود دارد.

پارچه مبلی چرم

 

مزیت های پارچه مبلی چرم نسبت به بقیه پارچه های مبلی

جنس و باف پارچه مبلی چرم یکی از نرم‌ترین و مدرن‌ترین انتخاب‌ها برای پارچه مبلی است که دکوراسیون خانه ی شما را و همچنین وسایل را میتواند گران قیمت نشان دهد که این موضوع برای نوعروس ها بسیار مهم است برای همین بیشتر مشریان این پارچه های مبلی عروس ها هستند.
چرم در برابر لکه مقاوم است و به خاطر بافتی که دارد هیچ چیز به داخل آن نفود نمی‌کند و همین موجب می‌شود تمیزکردن مبل چرمی به راحتی با یک دستمال امکان پذیر باشد. چرم مقاوم و مستحکم است اما در عین حال می‌تواند در برابر تیزی آسیب پذیر باشد که این موضوع هم یکی دیگر از دلایل مهم محبوبیت این پارچه های مبلی است .
با این حال این نوع پارچه مبلی را مناسب برای خانه‌هایی که کودک و یا حیوان خانگی دارند می‌دانند. این نکات درباره نگهداری از چرم می‌تواند برای شما مفید باشد. هرچند شاید پوسته پوسته شدن مبل چرمی یکی از بزرگترین مشکلات آن باشد که با دانستن روش ترمیم مبل چرمی می‌تواند به راحتی این مشکل را در خانه برطرف کنید.

 

پارچه مبلی چرم

 

خرید پارچه مبلی چرم به صورت انلاین

پارچه مبلی چرم را میتوانید به صورت انلاین خریداری کنید و سفارش دهید چون این روش میتواند راحت تر و سریع تر باشد و همچنین با صرفه تر.

 

پارچه مبلی چرم

 

طرح ها و رنگ های متنوع پارچه مبلی چرم

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی تنوع در رنگ بندی و طرح های این پارچه های مبلی است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی چرم

قیمت روز پارچه مبلی چرم در بازار پارچه های مبلی

پارچه مبلی چرم یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پارچه های مبلی است …