بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مازراتی / تجارت پارچه مبلی مازراتی در تهران

تجارت پارچه مبلی مازراتی در تهران

پارچه مبلی مازراتی یکی از محبوب ترین پارچه های مبلی موجود در سطح کشور است که میتوان گفت بیشرین مشری را در طول سالها ی گذشته داشته است.
این پارچه های مبلی علاوه بر زیبایی ظاهری از کیفیت بالایی نیز برخوردارند که سبب پر طرفدار شدن این پارچه های مبلی شده است چون پارچه های مازراتی از بهترین الیاف تشکیل شده اند.

پارچه مبلی مازراتی

 

بافت و جنس پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبل مازراتی دارای بافت های برجسته و پستی و بلندی می باشد که پس از گذشت مدتی بر اثر نشستن بر روی آن این برجستگی ها از بین می رود. از لحاظ رنگبندی تنوع بسیاری در این نوع پارچه وجود دارد که به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را متناسب با طراحی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. از معایب این نوع پارچه می توان به این موارد اشاره کرد که، هنگام نشستن و یا استراحت بر روی مبل گرما زیادی ایجاد می کند و در فصل تابستان آزار دهنده می باشد. همچنین ریختن آب و یا هرگونه مایعات بر روی این نوع پارچه رومبلی، مایع به تمام بافت پارچه نفوذ می کند.

 

 

قیمت پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

پارچه های مبلی مازراتی از بهترین الیاف ساخته میشوند و به بازار عرضه میشوند و محبوبیت زیادی بین مردم و خریداران پارچه های مبلی دارند.
این پارچه های مبلی با وجود کیفیت و رنگ بندی متنوعی که دارند به نسبت قیمتشان با صرفه هستند زیرا این پارچه مبلی مازراتی دارای طول عمر بالایی است که شما با خرید این پارچه های مبلی میتوانید سال ها از انها اسنفاده کنید و در هزینه هایتان صرفه جویی شود و در کل پارچه هایی مقرون به صرفه هستند برخلاف تصور بعضی ازخریداران که فکر میکنند پارچه های مبلی وارداتی میتواننند گران قیمت باشند اما پارچه مبلی مازراتی و همچنین پارچه های پورشه و مکس که از کشور های دیگری وارد بازار پارچه های مبلی ایران میشود با قیمت های مناسبی به فروش میرسند .

 

پارچه مبلی مازراتیاین پارچه های مبلی را میتوانید به صورت انلاین خریداری کنید و با پست تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

پارچه مبلی مازراتی جایگاه بسیار خوبی در ایران دارد و فروشنده های زیادی به فروش این پارچه های مبلی مشغول هستند زیرا پارچه های مازراتی مشتری های زیادی دارد و متقا