آراد برندینگ
خانه / پارچه مبلی مازراتی / تجارت پارچه مبلی مازراتی در تهران

تجارت پارچه مبلی مازراتی در تهران

پارچه مبلی مازراتی یکی از محبوب ترین پارچه های مبلی موجود در سطح کشور است که میتوان گفت بیشرین مشری را در طول سالها ی گذشته داشته است.
این پارچه های مبلی علاوه بر زیبایی ظاهری از کیفیت بالایی نیز برخوردارند که سبب پر طرفدار شدن این پارچه های مبلی شده است چون پارچه های مازراتی از بهترین الیاف تشکیل شده اند.

پارچه مبلی مازراتی

 

بافت و جنس پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبل مازراتی دارای بافت های برجسته و پستی و بلندی می باشد که پس از گذشت مدتی بر اثر نشستن بر روی آن این برجستگی ها از بین می رود. از لحاظ رنگبندی تنوع بسیاری در این نوع پارچه وجود دارد که به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را متناسب با طراحی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. از معایب این نوع پارچه می توان به این موارد اشاره کرد که، هنگام نشستن و یا استراحت بر روی مبل گرما زیادی ایجاد می کند و در فصل تابستان آزار دهنده می باشد. همچنین ریختن آب و یا هرگونه مایعات بر روی این نوع پارچه رومبلی، مایع به تمام بافت پارچه نفوذ می کند.

 

 

قیمت پارچه مبلی مازراتی در بازار تهران

پارچه های مبلی مازراتی از بهترین الیاف ساخته میشوند و به بازار عرضه میشوند و محبوبیت زیادی بین مردم و خریداران پارچه های مبلی دارند.
این پارچه های مبلی با وجود کیفیت و رنگ بندی متنوعی که دارند به نسبت قیمتشان با صرفه هستند زیرا این پارچه مبلی مازراتی دارای طول عمر بالایی است که شما با خرید این پارچه های مبلی میتوانید سال ها از انها اسنفاده کنید و در هزینه هایتان صرفه جویی شود و در کل پارچه هایی مقرون به صرفه هستند برخلاف تصور بعضی ازخریداران که فکر میکنند پارچه های مبلی وارداتی میتواننند گران قیمت باشند اما پارچه مبلی مازراتی و همچنین پارچه های پورشه و مکس که از کشور های دیگری وارد بازار پارچه های مبلی ایران میشود با قیمت های مناسبی به فروش میرسند .

 

پارچه مبلی مازراتیاین پارچه های مبلی را میتوانید به صورت انلاین خریداری کنید و با پست تحویل بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت بازرگانی پارچه مبلی شانیل
شماره موبایل: 09120386431
شماره موبایل: 09192725381
شماره موبایل: 09158159395
پست الکترونيکي: mgharaei15@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه مبلی مازراتی

مرکز خرید انواع پارچه مبلی مازراتی

انواع پارچه مبلی مازراتی را می توان در خانه های مدرن و دکوراسیون های زیبا …

آراد برندینگ