بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / تجارت پارچه مبلی پورشه در بازار تهران

تجارت پارچه مبلی پورشه در بازار تهران

پارچه مبلی پورشه جز پر طرفدار ترین و محبوب ترین پارچه های مبلی موجود در بازار تهران است در صورتی که امکان ندارد شما قصد خرید پارچه مبلی داشته باشید و این پارچه ها به شما پیشنهاد نشود.
محبوبیت این پارچه های مبلی در ایران به دلیل کیفیت بالای این پارچه ها است که مانند پارچه های مبلی مازراتی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.

پارچه مبلی پورشه

بافت و جنس پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه دارای سطح صافی است و ارتفاع پرزهای پارچه مبلی پورشه  بسیار کم است.
اما چیزی که جالب است و مهم است باید  بدانید که این پارچه های با این که خواب کمی دارند اما سایه روشن های  شیکی  را روی سطح مبلمان ها پدید می آورند که سبب لوکس شدن دکوراسیون داخلی خانه شما میشود.

پارچه مبلی پورشه

تنوع در پارچه مبلی پورشه

پارچه های مبلی  پورشه  نیز مانند خیلی دیگر از انواع پارچه های رومبلی مخصوصا پارچه مبلی مازراتی و بوگاتی انواع مختلفی دارند، بعضی از آن ها ساده هستند و بعضی دیگر دارای طرح های مختلفی و رنگ های متنوعی هستند، همچنین رنگ بندی پارچه های رومبلی پورشه هم بسیار متفاوت است و دست شما را برای انتخاب باز می گذارد و میتوانید پارچه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

پارچه مبلی پورشه

 

محبوبیت پارچه مبلی پورشه بین خریداران پارچه های مبلی

پارچه مبلی  پورشه این روزها حسابی  بورس شده است. تنوع رنگ و طرح آن ها بسیار متنوع است.
این پارچه مدرن که بیشتر برای مبلمان های مدرن و لوکس استفاده می شود، دارای بافتی شبیه پارچه های جیر و یا مخمل است، اما نکته ای که در طراحی این پارچه های مدرن وجود دارد این است که این پارچه ها خواب کمتری دارند، و رد کمتری را به جا می گذارند بافت این پارچه ها به صورتی است که اغلب از آن ها برای مبلمان های راحتی و مبلمان های مدرن استفاده می شود. این پارچه ها خیلی با مبلمان های کلاسیک جور در نمی آید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای مبلمان راحتی

خرید پارچه مبلی چهارخانه برای روکش کردن مبلمان راحتی بهترین انتخاب به حساب می آید.از پارچه مبلی در کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد، که در ادامه به این مطلب